Lütfen Affet Beni/PLeaSe FoRGiVe Me!!

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
OnLy FoR YoU MY DReAmS GiRL!!!

Yanında kimse war mı?
Yoksa yalnız mısın yine?
Yine ağlıyor musun haylazın için
Yoksa o göz yaşları mutlu bir gelecek için mi?

Cevap wersene be güzelim neden bakıyorsun gözlerime
Biliyorum, bitecek bu sevgi de!
Ama şunu bil ki bitmeyecek bende....
Seni seviyorum!!!

Written By aLoNe BoY!!!

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
işina çıkcası ismine ing yazınca ing versiyonuda bekliordum şarkının telif haklarını almak istiorm istersen msnden konuşabiliriz çok ciddiim

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
illuminati' Alıntı:
işina çıkcası ismine ing yazınca ing versiyonuda bekliordum şarkının telif haklarını almak istiorm istersen msnden konuşabiliriz çok ciddiim
Hojam pardon ben ne demek istediğin tam olarak anlamadım. Ben bunu şiir olarak yazdım sen şarkı mı yapmak istiyorsun yada başka bişey mi bi aydınlatır mısın beni??

piken

New member
oof offf bırakın üsülmeyin yaaa

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Walla bende daha yeni anladım. Bişey sorcam. Sevgiliniz önce sizden ayrılmak istese sonra da lütfen ben sensiz yaşayamıyorum dese ne yapardınız? ya da ne düşünürdünüz? biri bana yardım edebilir mi?? Bu üçünü istiyorum...

karapapatya

New member
ehhu yazık ya;) umarım forgive eder seni ;p good luck ;)

asn9

New member
yani qyner sanki sordunda anlatmadım ama bak ben soruyorum sana tabi senin kararın canım istemezsen söylemezsin:)))

Barbazula

Today I repay my dept
asn9' Alıntı:
yani qyner sanki sordunda anlatmadım ama bak ben soruyorum sana tabi senin kararın canım istemezsen söylemezsin:)))
canım yok canım yok .... :mad: :mad: sen bana pm at ... ben sana acıklarım .. canım yok ... :mad: :mad:

De_Barkot

New member
aLone Boy dostum sen boşver hiç üzülme aynı olay benm de başıma geldi.Sadece sessizce birkaç ay bekle ortam durulsun sonra çık karşısına..(zaman herşeyin ilacıdır)

asn9

New member
Barbazula' Alıntı:
canım yok canım yok .... :mad: :mad: sen bana pm at ... ben sana acıklarım .. canım yok ... :mad: :mad:

barabazula sen beni yanlış anladın sanırım ben arkadaşıyım qynerin okuldan ondan böyle konuşuyorum tabi eğer rahatsız olduysan söylemem bi daha

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Arkadaşım flood yapma walla ben o yüzden 3 gün ban yedim o yüzden biliyorum. Mümkünse bi mesajını silde bişey demesinler. Hadi sana iyi forumlar :D:)

EDIT

De_Barkot tavsiyen için teşekkürler ama boşver bitmiş işin peşinden daha fazla koşmak istemiyorum

WooDY

New member
aloneboy güzel yazmışan çok beğenmişem paylaşomlarını devamonu dileram ben! :) :D (şaka tabiki) Güzel paylaşım dostum:D:)

HTML