Lütfen Acil Yardım????

sinkinezi

New member
Herkese selamlar.Hayırlı forumlar.Arkadaşlar yardımınıza şiddetle ihtiyacım var.Lütfen.Bende dell 1535 flamingo pink serisi Laptopum var.Geçen gün açılmadı.Yani açma düğmesine bastığımda kara ekranda solda yukarıda bir çizgi öyle bekliyordu.Nyse düğmeden kapatıp açmaya çalışsamda hep aynı neyse ki bikaç dnemem sonucunda açtı.Sorunsuz kullandım.Hergün açılışta çileli oluyor.Neyseki bir yol keşfettim şükür.Açılış menüsünden f12 boot menüdn açılışlarda hdd seçince biraz beklemeden sonra açıyor.Bu durumdan nasıl kurtulurum?.Vista 64 bit diye geldi.Ben bi arkadaşıma 32 biti kurdurdum.şuan kullanıyorum ama başımdaki demin anlattığım hatayı düzeltmek için format atıp yeniden vista 32 bit kurmak istiyorumki düzelir dediler.Bu seferde sata hikayesinden dolayı ne c ne d ne e sürücüler yok.Biosdan nasıl düzeltebilirim bana ayrıntılı bir anlatan adım adım yardım eden olursa minnettar olacağım yada başka kolay bi yolu varmı?Lütfen.....

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
gerekLi ßöLümde..

Deffoll

New member
format atmadan önce şunu bir dene

açılış düğmesine basılı halde 10-15 saniye tut bırakıp bi kaç dakika bekle sakın üst üste başlat tuşuna basma bakalım işe yarayacakmı.

HTML