Lütfen 1 dakikanızı ayırın..Yardım....Önemli.1 dakika

serkansahi

New member
işletim sistemi xp ve formattan sonra eset nod 32 smart security kurdum. ve xp yi craclayarak windows resmi sitesinden yasal olarak onaylattım. ve eseti window güvenlik duvarıyla sürekli uyum proplemi yaşadı. sonra sildim ama bir türlü windowsun güvenlik merkezindeki virüsten koruma kısmından eset hiç bir zaman gitmiyor... 2 adet silme proğramı : glary utilities ve advanced systemcare ile sildiğim halde hala windowsun kendi proğram eklwe kaldır sayfasına girdiğimde eset gözüküyor ama önünde kaldır butonu da yok. yani gözükmüyor.. ayrıca normalde önünde kaç mb olduğu gözükürken bunda gözükmüyor... üstüne birde hiç bir eset proğramının kurulumuna izin vermiyor. artı başka güvenlik proğramı kuruyorum güvenlik merkezi ve virüsten koruma kısmı onları tanımıyor ve sadece esetin bilmem ne sürümü eski ve kendini yenileyemediği için tanınmıyor diyor... şimdi bana bir arkadaş bu proplemin içinden formatsız olarak nasıl çıkarım anlatırsa MEMNUN olurum. ayrıca kayıt deftyerine girdim proğram oradada gözükmüyor...şimdiden teşekkürler

bahtiyar06

New member
o kadar zengin değilsen bilgisayarı nerden buldun arkadaşım çekilişte mi kazandın :) yine de sen bilirsin ama bazı sıkıntıları yaşamak istemiyorsan üç beş sıkacaksın kendini rahat edeceksin

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
o kadar zengin değilsen bilgisayarı nerden buldun arkadaşım çekilişte mi kazandın :) yine de sen bilirsin ama bazı sıkıntıları yaşamak istemiyorsan üç beş sıkacaksın kendini rahat edeceksin
Sokaktan topladım ;)

Anlaşılan yazılımların fiyatları hakkında bilgi sahibi değilsin. Biraz araştır sonra yaz.. Legal ile İllegal arasında ne farkın olduğunu biliyor musun ? Bunu da araştır bi öğren...

KİMİMBEN86

New member
eset in aynı versiyonunu kurmayı dene repair ve remove seçeneği çıkar remove de bitsin gitsin olmazsa uninstall programları kullan yada c ye bakartık kalmışmı bendede olmuştu mccafee silinmemeşti c/windows da duruyomuş hala bende ordan sildim düzeldi

HTML