LÜtfen Yardim Edİn Kafayi Yİcem!!!!

malicomlek

New member
windowsu makinaya kuruyorum driverları falan tanıtttım extradan kaspersky virüs programı yükledim başka da bişe yüklemedim sadece windows xp war müşterimin makinası bu mynet te emailinde powerpoint dosyaları war, ilk açtığımızda (microsoft office 2003 de yükledim bu arada) bu dosyalar açılıyor 1 gün geçiyor açmaya çalıştığımızda windows powerpoint bu dosya biçimini okuyamaz diye hata veryor bir gün önce açtığı dosyaya ama gmaildeki bir slayt dosyasını açıyorum onu açıyor bu neyle alakalıdır mynettteki açmaya çalıştığımız dosyalarda bir problem yok 3-4 değşik makinada değişik zamanlarda denedik açılıyor ve adam makinayı bu slaytlar için aldı diyebilirim nedendir bu lütfen yardım edn şimdiden teşekkürler

sungur3390

Banned
arkadaşım sen bilgisayarına format at benim msn adresimi bul ben sana gönderirim proğram cnm ok mu
ismim reyhan
soyismim: dilek

msn adresim : ******************

ekle arkadaşlar msn adresimi vermedim bak

muratyılma

New member
açamadığın slaytlarda kopya koruması veya başka bir koruma felan vardır kardeş mesela bazı sitelerde filmi indiriyosun 5 gün sonra artık açılmıyo. Böyle birsey olabilir. Yoksa başka bir mantıklı açıklaması olabileceğini sanmıyorum office de bir sorun olsa başkalarını açmazdı diğer makinalarda o maildeki slaytları bir gün sonra açılıp açılmadığını denedinmi? Birde kaspersky nin mail korumasındaki ayarları bir kontrol et dicem ama zayıf bir ihtimal...

malicomlek

New member
arkadaşlar çok teşekkür ediyorum aklımda bir iki bişe daha war deneyecem olmazsa soracaz size artık iyi çalımalar.......

HTML