LÜtfen Kaldirilsin Bu İĞrenÇ Konu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sanalmelek

New member
18+ Geyİk Ve Mİzahta Çok Berbat Bİ Konu Var, ''cÜbbelİ Hocadan Sex Derslerİ ''dİye..
Sİte YÖnetİcİlerİne Seslenİyorum LÜtfen Bu Konuyu İnceleyİn Ve Kaldirin
Çok Rahatsiz Edİcİ Bİ Konu BaŞliĞi Olsun Adİ Bİr Şekİlde Hocanin EleŞtİrmesİ Olsun İĞrenÇ.herkestende Tepkİ AlmiŞ Mj Okursaniz Eger...
Tekrar Rİca Edİyorum LÜtfen Kaldirilsin...

Madness

Banned
hoca dediğiniz insanların içinde sapık yok mu neden rencide oluyorsunuz ki? ben nelerine şahit oldum bir bilseniz ne yüzüne tükürülesi insanlar var onların içinde de :):)

V.manisa45

Banned
aLNINDAN OPUYORUM DICEKTIM AGZIMDAN ALDINNN LAFI:clap
carettaist' Alıntı:
hoca dediğiniz insanların içinde sapık yok mu neden rencide oluyorsunuz ki? ben nelerine şahit oldum bir bilseniz ne yüzüne tükürülesi insanlar var onların içinde de :):)

ceyi35

New member
nice sapık şarlatanların olması herkesi o kategoriye koymaz. konu gerçekten rahatsızlık verici. cübbeli ahmet hocayıda tanımam etmem ve onun avukatıda değilim ben. ama konu müdahale gerektiriyor bencede.

ISHYnum846

New member
Orda konuşan hocayı tanımam fakat dediklerinde
bir yanlış yoktur. Dinen dedikleri doğrudur bu yüzden sapık diye lanse etmeden
önce konuya hakim olunması gerekilir. Fakat başlık ve bulunduğu
yer rahatsız edicidir.

jangofet

Downloader Team Leader
Ben konuyu görmedim ama başlık eğer "hocadan seks derleri" gibi bi şeyse pek hoş olmamıştır...

T

Banned
Kimileri konuyu eğlence olarak algılamış kimileri Anlamak için dinlemiş ve bi şeyler anlamış-ki Hoca orda ayet ve hadis okuyor bunları duyup dinleyip en azından ayet ve hadislerden bi şeyler anlamamak anlamaktan daha zor olsa gerek..!!

Kimilieride sapık hocalardan bahsetmiş sapık hocalar konusunda tecrübe sahibiymiş ve bu tecrübeler çok hoşuna gitmiş gibi sırıtarak...!!!

Anlam vermek zor tabi bir konudan bu kadar zıt manalar çıkaran kişilere

Konunun açılış sebebi her ne kadar makara olsada Ayet ve Hadisler ışığında islami esaslara dayalı cinsel ilişkiyi insanlara anlatmaya çalışan bir kişi makara konusu yapılamamalıdır bence.Ama madem yapılmış konuya bakan kişilerin bu konudan ne çıkardıkları önemlidir-ki konunun içindeki yorumların büyük çoğunluğu Kendi namına bi pay çıkarabilmiş kişilerden gelmiş buda Allah'ın cc. yüceliğinden olsa gerek zira Allah cc. bir ayeti kerimede kullarını bu tip durumlardan şu ifadelerle haberdar etmektedir..

''Sizin hayır gördükleriniz şer, şer gördüklerinizde de hayır olabilir. Allah bilir, siz bilemezsiniz!..”

Fazla sıkıntı yapmaya gerek yok bence yakışıksız bir hareket olmuş o konunun o şekilde açılması ama konuyu dinleyen kişide biraz kapasite varsa o konunun açılış sebebinin anlatılmak isteneni etkilemeyeceğini anlar ve kendi payına düşeni ordan Allah cc. izniyle almasını bilir ve Allah cc. bir şer gözükenden bir hayır meydana getirir böylelikle

react

Admin
Süper Moderatör
Konu ortada sorun kalmadığı için kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML