Kutsal Vadedilmiş Topraklar ve Dünya Krallığı (ARMEGEDON)

esra çetin

New member
:victory :victory :victory
Bildiğimiz gibi ülkemiz üzerinden bir çok oyunlar oynanmaktadır.Ben de bu oyunların temeline baktığım zaman ülkemizi bölmek isteyen güçleri görüyorum.Peki bu güçler ülkemizi neden bölmek,parçalamak hatta yok etmek istiyorlar?
Bu sorunun cevabı; dinleri araştırdığımızda karşımıza çıkıyor.
Bu gücün felsefesine göre (vadedilmiş topraklar )yani armegedon, kendilerine üstün ırk dedikleri İsrail'e Rabb tarafından vadedilmiş.Ve bu vaad (bizim inancımıza göre değiştirilmiş olan) Tevrat ta geçmektedir.
işte size Tevtat tan bir kaç alıntı;

''O zaman Rab bütün milletleri önünüzden kovacak ve sizden büyük kuvvetli milletlerin mülkünü alacaksınız.Ayak tabanınızın bastığı her yer sizin olacak.Sınırınız çölden Lübnan'dan ırmaktan,Fırat ırmağından garp denizine kadar olacaktır.Önünüzde kimse duramayacak,Allah'ınız Rab size söulediği gibi dehşetinizi ve korkunuzu ayak basacağınız bütün diyar üzerine koyacaktır.''
(Tevrat, Tesniye Bölümü,12-25)
''Ve Kızıl denizden Filistinlilerin denizine kadar ve çölden ırmağa kadar sana hudut koyacağım, çünkü memleketin ahalisini elinize vereceğim.''

(Çıkış Bölümü, 23-31)
''Üzerinde yatmakta olduğun diyarı sana ve senin zürriyyetine vereceğim ve senin yerin tozu gibi olacak, ve garba ve şarka ve şimale ve cenuba yayılacaksın ve yerin bütün kabileleri sende ve zürriyetinde mübarek kılınacak.''

(Tekvin Bölümü, 28-13-14)
Ve bu emellerini yerine getirmek için onlara sunulan Tevrat ta yazılı olanlar;

''.....Ve onlardan nefret ettim ve dedim:Siz onların topraklarını miras olarak alacaksınız.''
(Tevrat, levliler bölümü, 20-24)

''.....Rabbin sözü:Çünkü hükmüm milletleri toplamaktır, ta ki, ülkeler üzerine gazabımı,kızgın öfkemin hepsini dökmek için onları bir araya getireyim;çünkü bütün dünya kıskançlığımın ateşiyle yutulacaktır.''
(Tevrat, Tsfenya Bölümü, 3-8)

'' Ve Allh ın Rab onları senin önünde ele vereceği, ve sen onları vuracağın zaman;onları tamamen yok edeceksin;onlarla ahdetmeyeceksin ve onlara acımayacaksın.''

(Tevrat, Tesniye Bölümü, 7-3)
''Şimdi git... onların hepsini yok et, ve onları esirgeme; erkekten kadına, çocuktan emzikte olana kadar hepsini öldür.''
(Tevrat, I. Samuel Bölümü, 7-3)

''Rabbin işini gevşekli yapan lanetli olsun ve kılıcını kandan alıkoyan lanetli olsun.''

(Tevrat, Yeremya Bölümü 48-10)

''Vurun gözünüz esirgemsin acımayın;ihtiyarı , genci ve ere varmamış kızı ve çocuklarla kadınları helak için vurun.''
(Tevrat, Hezekiel Bölümü, 9-5,6)
''Suriyelileri bitirinceye kadar onları Afekte vuracaksın.''
(II. Krallar Bölümü,13-17)
'' Onların herşeylerini yok et... öküzden koyuna, deveden eşeğe kadar hepsini öldür.''

(I. Samuel Bölümü, 15-3)
'' Çünkü sana kulluk etmeyen millet ve ülke yok olacak ve o milletler tamamen harap olacak''
(İşaya Bölümü, 60-12)

Yazılacak o kadar şey var ki...

Şimdi bunları neden yazma gereği duydunuz diyeceksiniz.şunlardan dolayı;

1_ Dünya üzerinde oynanan oyunları temeli işte bu yazılanlar.(hahamlar tarafından)
2_Armegedon toprakları içerisinde bizim ülkemiz de var.
3_Hristiyanları da kandırdıkları için birlik olup Müslümanları yok etmeyi düşündükleri için AB yi ve IMF yi kurdular.
4_Hani siyonizme hizmet etmek deniliyorya (bilmeyenler için söylüyorum) işte o bu görüşlere hizmet etmek demektir.
5_Hani sık sık bir haritadan bahsediyoruz (BOP Haritası) işte o harita bu emeller üzerine kurulmuş bir harita.
6_Hani Darwin in evrim teorisi var ya işte o bu emeller üzerine atılmış bir teori.Yani bizim onların kölesi olduğuna ikna çalışması...

Kaynak: Harun Yahya ''Masonluk ve Kapitalizm''

''Kuzey sınırlarınız Kapatokya daki (Orta Anadolu) dağlara kadar uzanır.Güneyde de Süveyş Kanalına.Sloganımız, David ve Solomon'un Filistini olacaktır.''
Teodor Helz 1897

''Filistin in bu günkü haritası İngiliz manda yönetimi tarafından çizilmiştir.Yahudi halkının gençlerimizin ve yetişkinlerimizinyerine getirilmesi gereken bir başka harita vardır.Nil den Fırat a kadar.''
David Ben Gurion 1948
'' Tanrı beni büyük bir misyonla görevlendirdi.20. Harçlı Seferi başlamıştır.Ya yanımda olursunuz ya da karşımda...''
Buşh 2003

Yani anlayacağınız gibi ülkemiz büyük bir savaşla tehdit ediliyor.Ve biz malesef şu anki hükümetimiz sayesinde müslümanların yanında olacağımıza ABD nin müttefikiyiz güyaaaaaa
Neden güya çünkü bizim dinimize göre biz onların dinine girmedikçe onlar bizi aralarına kabul etmeyecektir.Ve Yahudilik dinine göre de onların dinine kimse giremez.Onların dinine girmek için de onların soyundan gelmemiz gerekir.

''Gavurdan dost, domuzdan post olmaz''

HTML