Kurtlar Vadisinde Kim kimdir?

leblebi

New member

Polat Alemdar > Abdullah Çatlı
Abdülhey > Yeşil (Mahmut Yıldırım)
Süleyman Çakır > Alaaddin Çakıcı
Memati > Muradi Güler

Aslan Akbey ( Abbas Ustaoğlu ) > Hiram Abbas
Doğu Bey > Mehmet Fuat Doğu ( Mit Müsteşarı )
Pala > Korkut Eken

Baron Mehmet Karahanlı > Üzeyir Garih
Kılıç > Nihat Akgün
Laz Ziya > Dündar Kılıç

Halil İbrahim (HALO) > Halil Havar
Tuncay Kantarcı (Deve Tuncay) > Tuncay Mataracı
İplikçi Nedim ( Nedim Malik ) > Nesim Malki

Hüsrev Ağa > Abuzer Uğurlu
Testere Necmi > Yaşar Avni Musullulu
Tombalacı Mehmet > Ömer Lütfü Topal

Kirve > Sedat Bucak
Cerrahpaşalı Kardeşler > Kara Gümrük Çetesi - Vedat ve Nuri Ergin kardeşler
Şevko > İbrahim Telemen

Nesrin-Çakırın Karısı > Uğur Çakıcı ( Uğur Kılıç )
Elif > Avukat Şeyda Yıldırım
Feraye > Fehriye Erdal

Tilki Andrei > Andrei Tykin

elmir

New member
abdülhey yeşil değil,pala yeşil... niye diye soracaksan yeşil ekibiyle çalışıyo, abdülhey yalnız çalışıyo... cem ersever gibi aslan amca karekterinde insanların ölümünden sorumlu diye biliyorum... hele kılıçın nihat akgün olması imkansız... nihat akgün sevilen bi insandı ama çok medyatikdi... polat alemdarın çatlı olmadığı dizi de zaten verildi, susurluk kazasını tombalacını adamları yaptı... hem çatlı yüzünü değiştirmeden ölmüştü....

elmir

New member
abdülhey yeşil değil,pala yeşil... niye diye soracaksan yeşil ekibiyle çalışıyo, abdülhey yalnız çalışıyo... cem ersever gibi aslan amca karekterinde insanların ölümünden sorumlu diye biliyorum... hele kılıçın nihat akgün olması imkansız... nihat akgün sevilen bi insandı ama çok medyatikdi... polat alemdarın çatlı olmadığı dizi de zaten verildi, susurluk kazasını tombalacını adamları yaptı... hem çatlı yüzünü değiştirmeden ölmüştü.... yaşar avni musulluda dışarda yaşayan bir silah kaçakcısıdır... lakabı sarı avidir...

gsberk

New member
biraz benzeseler bile tam olarak bunlar değil katılmıyorum.(yane bunlardan yola çıkarak yazılmamış bu karakterler)elmir in de dedikleri doğru.

lazzuri53

"LazigoL"
bunların çoğu doğru deil
örneğin laz ZİYA-
ayrıca filmde ölümünü sırf üzeyir garihe benzettiler die de Karahanlıyı ona benzetmek mantıksız çünkü garih o kdr aktif deildi

dahey

New member
garih değildi elbet
karahanlı için cinerler söyleniyor

ayrıca muradi güler değil muradi baş

kirve olayı ise tamamen saçmalık bucak o kadar güçlü değildi ve olamadıda

Uykusuzhergece

New member
Hiram abbas değil abas :)
Eski mit müsteşarı, mason kökenli bir aileden gelme.
Merak edenler için bay pipo yu tavsiye ederim.
Dönemine ışık tutan güzel bir kitap.

react

Admin
Süper Moderatör
tuncay mataracı da impossible :)

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
1.3 we cerrahpasalı kardesler dogru olabılır
amabence sedat peker de
mewcut ama koyuLmamıs tabıkı bana gore;)

ikRa

Banned
bence çoğunLuğu mantıkLı yaLnız bence de abdüLhey değiL paLadır yeşiL
paLayı Korkut Ekene benzetmek büğyük bir hata oLur Korkut Eken askeri ve istihbaratçı kimLiğiyLe iLkLere imza atmış bir şahıstır ancak yeşiL iLk etapta bir pkk itirafçısı oLarak girmiştir Türkiyenin gündemine

ve Sedat Bucak benzetmesine de katıLıyorum onun gücünü özeLLikLe izmirde biLen biLir

SĦARK

Lord Of The Game
Polat Alemdar > Abdullah Çatlı
Süleyman Çakır > Alaaddin Çakıcı

Bunlar Doğru Diğerlerini Bilemiyecem ;)

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
konu ilk verildiği günde daha fazla ilgi çekmiş dahey'e teşekkür etmeniz gerek. :D :hhdil

laksi

New member
ya millet abdullah çatlı dediğinis adam c.evinden devletin bitiremediği işleri için çıkardığı bir maşadır ama diziyi hatırlayın mafyayı bitirmek için bir dizi operasyon geçiren bir devlet görevlisi daha da öte bir asker ???
karahanlı için de M.Emin Karamehmet dendi bir ara ama ???

ikRa

Banned
laksi' Alıntı:
ya millet abdullah çatlı dediğinis adam c.evinden devletin bitiremediği işleri için çıkardığı bir maşadır ama diziyi hatırlayın mafyayı bitirmek için bir dizi operasyon geçiren bir devlet görevlisi daha da öte bir asker ???
karahanlı için de M.Emin Karamehmet dendi bir ara ama ???
PoLatın asker oLduğu fikrine nerden kapıLdın? ÖzeL eğitim aLmış demek daha doğru oLur sanırım..Ayrıca fiLmde yapımcı kendince bazı süsLemeLerde buLunmuş ki biraz daha tutsun diye birebir hayatLarını yansıtmamışLar fiLme bazıLarının

Bu arada Bok sana bir tavsiye bu yazdığını sadece nette yaz sakın insan içinde söyLeme bakarsın onLar senin ................. ;)

HTML