kum şeytanları (karapınarlı olan arkadaşlar alınmasın ama doğru)

tibes13

New member
bir gün şeytan ve karapınarlı ortak iş yapmak için anlaşmışlar birlikte havuç ekeceklermiş hasadı kaldırma zamanı gelince karapınarlı hasadın altı benim üstü senin demiş tamam anlaşmışlar tabi karapınarlı havuçları satmış kazanmış ama üstü beş para etmeyince şeytan kızmış bu sefer hasadın altı benim üstü senin olacak demiş anlaşmışlar ve karapınarlı soğan ekelim demiş tabi anlşma üzere üstü iş görmüş alt kısıım boş bu sefer birlikte bi çukura düşmüşler hemen kavgaya başlamışlar şeytan senin yüzünden buraya düştüm demiş oarda iki sopa varmış uzun olanı şeytan almış çukur dar olduğu için şeytan bi türlü karapınarlıya vuramamış ama kısa sopa ile karapınarlı iyice şeytanı dövmüş derken çukurun dışına çıkmışlar şeytan fırsat bilip kısa sopayı almış eline karapınarlıyı dövecem diye ama karapınarlı geri dururmu hemen uzun sopayı almış uzaktan şeytana indiriyomuş sopayı en sonunda şeytan yakarmaya başlamış allahım hadi beni ateşten yarattın bu kum şeytanını neden yarttın demiş...
umarım beğenirsiniz....
ya arkadaşlar 107 görüntüleme 5 yorum mu tşk yani sağolun

tuncayemir

New member
bilirim onları, harbi şeytandırlar.

kazara kaza olmuş karapınar kazası
deve gütmekten gelir encümenin azası

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
:hhmanD :hhmanD

_yelda_

New member
yanlış o bikere oflu ile şeytandır as_meriçinde dediği gibi türküsüde vardır şeytndan dah şeytan oln ofludur...

LOOPUSED

Altın Üye
ilginç...tşkrler...

HTML