Kultur & Sanat Calismalariyla İlgili fon kaynaklari ve Hibe Destekleri icin Proje Gel

ozlemserin

New member
Kultur & Sanat Calismalariyla İlgili fon kaynaklari ve Hibe Destekleri icin Proje Gel

Kultur & Sanat Calismalariyla İlgili fon kaynaklari ve Hibe Destekleri icin Proje Gelistirme Egitimi 28-31 Ekim tarihleri arasinda Istanbul'da gerceklestirecektir.

Egitim kapsaminda Avrupa Birligi, Dunya Bankasi, Birlesmis Milletler, Avrupa Kultur Vakfi, UNDP, T.C. Kultur Bakanligi, Eurimages, Media2007, Culturex, Avrupa Konseyi (CoE) Egitim, Kultur ve Miras, Genclik & Spor Dairesi, Euromed-Kulturel Miras, EVE (Avrupa Komisyonu Egitim ve Kultur Genel Direktorlugu), EACEA – Egitim, Gorsel Isitsel ve Kulturel Yurutme Ajansi, UNESCO, Chrest Vakfi, Acik Toplum Vakfi gibi fon kaynaklarinin ve kurumlarin kulturel ve sanatsal calismalarla ilgili vermis olduklari hibe destekleri; Kalkinma Ajanslari’nin farkli il ve bolgelerde kultur sanat calismalariyla ilgili destekleri; Buyukelciliklerin; Turkiye, AB ve ABD’deki diger vakif ve donor kuruluslarin mali destekleri ve kultur & sanat alaninda yapilan devlet yardimlari dogrultusunda kulturel, sanatsal ve sosyal calismalarin finansmanina iliskin proje gelistirme egitimi gerceklestirilecektir.

Egitim basta kultur & sanat calismalariyla ilgili fonlarinin tanitimi olmak uzere; kulturler arasi diyalog, ikili isbirlikleri, yerel kulturel degerler, kultur & sanat alanindaki etkinlikler (sinema, tiyatro, belgesel, resim, heykel, sergi, folklor, kulturel ve sanatsal kurslar vb.), kulturler arasi iletisim, kurasyon, gorsel sanatlar, plastik sanatlar, sehir kulturu, kentsel gelisim, kulturel miras, restorasyon, arkeolojik calismalar, sanatcilarin mobilizasyonu, kulturel arastirmalar, edebi metinlerin cevirileri, sinir otesi isbirlikleri, aktif vatandaslik gibi alanlarda proje gelistirmek isteyen kurum ve kisiler icin proje gelistirme yontemlerinin aktarilmasini amaclamaktadir.

Egitimle ilgili bilgi almak icin Kipu Danismanlik web sitesindeki online formu (Kipu Danışmanlık - KKYDP,AB Projesi,Etap,Hibe,Kırsal,Kalkınma,Ajansı,IPARD) doldurmaniz yeterlidir.
Eğitim Başvuru Formu | Kipu Danışmanlık

CounTRy

Gülen Manyak
Eğtim süresi başlayıncaya kadar açık kalacaktır.