kullanıcı kısıtlaması için yardım lütfen

seloman

New member
arkadaşlar xp pro da 2 kullanıcı var biri sınırlı kullanıcı zaten ben bu sınırlı kullanıcının denetim masası olsun, sağ tıklama özelliği olsun klasörlere girmesi olsun hepsini kısıtlamak istiyom sadece benim erdiğim yetki doğrultusunda masa üstüne koyduğum programları ve oyunları oynaya bilsin. baya araştırdım yolunu bulamadım bir kaç yerde gpedit.msc bu komutu okudum ama buda hepten kısıtlıyor. mümkünse eğer yardımcı program kullanmadan xpnin öle bir özelliüi varsa bilirin arkadaşların yardımcı olursa sevinirim. kullanışlı yardımcı programlarda olabilir kolay gelsin.........

benim01

New member
Xp nin böyle bir özelleiği var ama zaten değinmişsin gpedit.msc ayarları hepten değil tek tek ayarlar ama ayarlarken dikkat et derim ,ayrıca şu net cafelerin kullandığı programlar da var onlarda bunların kısa yolu da var(akınsoft gibi...) seçim senin :D

seloman

New member
arkadaşım sağolasında. ben dediğim gibi gpedit.msc komutunu kullanınca administatorude yöneticiyide kısıtlıyor eğer yöntemi varsa ben bilmiyorum çünkü baya uğraştım. bilmeyen arkadaşlar kesinlikle bu komutu kullanmasın

HTML