Kullanıcı Başlığı Değişimi Yeniden Hackhell Kullanıcılarına Açılabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
1ooo mesajı geçen üyelerimizin kullanıcı başlıkları değişiyordu önceden.ama solariz ve theozy abi kapattı...:durdurunbir süreliğinede olsa yeniden açılamazmı???

mesela "eski üye" "hızlı üye" gibi başlıkların 1ooo msj ı geçen üyelerin İstediğine Değişmesi Gibi...:)

konu ile ilgili görüşlerinizi alabilirim:D

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
iiii olur bencede yada böyle bi uygulama yapılsın yada modlar dışında kimsede olmasın

noldu bu hackhellaya :saskin

Aysar

New member
bende isterim .. zaten su 1000 yakalimde degisim diyordum .. sevinirim .. eski üye cok banal duruyor ..

ßence'de yeniden Konmu Açılmalı... Ya Tam Sonunu Getiriniz Yada Hiç Kimseye öLe bi uygulama yapmayın.. Bir Kaç olay Kimsenin Gözünden Kaçmıyordur Emin olun...

sky

New member
Burda Yildizlara GÖre Belli Mevkiler Belirlenmis Herkesin Kullanici Basligi Olsa Nickelrinden Bi Farki Olmazki Herkesin Iki Nicki Var Gibi Durur Bence Kapatilmasi Dogruydu Zaten Kararini Vermisler...

Solariz

Administration
arkadaşlar zaten öle konu tamamen kapatılmadı biraz bırakında başka işler yapmaya zamanımız kalsın bunlar kolay ve önemsiz şeyler ilerleyen zamanlarda konu tekrar açılıcaktır.

Solariz' Alıntı:
arkadaşlar zaten öle konu tamamen kapatılmadı biraz bırakında başka işler yapmaya zamanımız kalsın bunlar kolay ve önemsiz şeyler ilerleyen zamanlarda konu tekrar açılıcaktır.

Haa Oke.. :utan O zman NoProblem..:vur

sky

New member
Anlayamadin Galiba Keske Yazinin Tamamini Okusaydin
Bagimli,hizli Uye,eski Uye Gibi Terimlerden Bahsedİyorum Dostum Kullanici Basligindan Bahsetmiyorum..

S k у a η g є ℓ ®' Alıntı:
Anlayamadin Galiba Keske Yazinin Tamamini Okusaydin
Bagimli,hizli Uye,eski Uye Gibi Terimlerden Bahsedİyorum Dostum Kullanici Basligindan Bahsetmiyorum..

onlara Rütbe Denir :eek:ha üstelik yıldız dediklerinde RANK :eek:ha

sky

New member
Emin Ol Rutbenin Ne Oldugunu Ögretecegİn Son İnsan Ben Olsam Gerek Neyse Sagol :) Cok Makbule Gecti Bundan Sonraki Hayatimda Bana Baya Bi Yardim Edecek...:) AYRICA BI ARA DIL BILGISI KITABINA BAKTA KARSIT SESTESLERI KONTROL ET BELKI SANADA BUNDAN SONRA HAYATINDA YARDIMCI OLUR..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Solariz açıklamayı yapmış. Ayrıca eskiden 1000 mesaj kuralı yoktu o zaman değişen bazı isimler gözden kaçmış haliyle herkesi yeniden kontrol etmek çok zor. Bu açıklama da bir çok kez yapıldı. Pm atarsanız adminlere eski haline dönecektir diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML