Kuşun kanadında Allah yazıyor !

everestmc

New member

Kuşun kanadında Allah yazıyor !

Bir sülün kuşunun kanadındaki Allah ve Muhammed yazısı görenleri şaşırtıyor !

Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde, Mustafa Bilgiç'in kendi imkanlarıyla oluşturduğu Uluabat Kuş Cenneti'nde sergilenen sülünün kanadındaki "Allah ve Muhammed" lafızları görenleri şaşırtıyor.

Kuş Cenneti'ni işleten Nuriye Bilgiç, bir süre önce Almanya'dan gelen kral sülünün kanadındaki yazının turistlerin ilgisini çektiğini söyledi. Sülünün tüylerini döktükten sonra inanılmaz bir şeyin ortaya çıktığını ifade eden Nuriye Bilgiç, "Allah'ın bir lütfu. Arapça Allah ve Muhammed yazısı ziyarete gelenlerin de çok ilgisini çekiyor. Biz de bunları gözümüz gibi saklıyor ve gelenlere gösteriyoruz" diye konuştu.

İzmir Yolu üzerindeki Kuş Cenneti'ni Arabistan ve Kuveytli turistlerin yanı sıra Fransa, İngiltere ve Almanya'dan misafirlerin ziyaret ettiği öğrenildi.

HaberVitrini

εگмεя

Fuzuli Üye
eline sağlıq.. Allahın hikmeti işte

everestmc

New member
kainattaki kusursuz tasarım tesadüf değildir bence ilahi bir sevk vardır ol emriyle olma vardır

Görmedin mi ki, göklerde ve yerde olanlar ve dizi dizi uçan kuşlar, gerçekten
Allah'ı tesbih etmektedir. Her biri, kendi
duasını ve tesbihini şüphesiz bilmiştir...
(Nur Suresi, 41)

yamakası

New member
J@CK@L' Alıntı:
Bence tesadüfden ibaret

bana kalırsa biraz cuma namazlarına zaman ayırmalısın ki hutbelerden faydalanasın...çok güzel şeyler anlatıyor imam efendi...bu dünya da tesadüften ibaret dersen sana yazık olur :goz:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
yaMaKaSi' Alıntı:
bana kalırsa biraz cuma
sana kalmaz yamakasi pls.

Ben o yazının tesaduf oldugunu düşünüyorum.
Bana tavsıyede bulunmak yerıne buna saygı göstermelisin

everestmc

New member
J@CK@L' Alıntı:
sana kalmaz yamakasi pls.

Ben o yazının tesaduf oldugunu düşünüyorum.
Bana tavsıyede bulunmak yerıne buna saygı göstermelisin
tabikide herkesin fikrine saygı

lütfen sadece bir paylaşım kardeşin kardeşe sözüde nazıda geçer

imparator6

New member
çok güzel Rabbim hikmetini herzaman gösteriyo ama bu konu da tartışma yapmayalım

müslümanlık tartışılmaz yaşanır inanmayana da saygı göstermek lazım....

HTML