kpss acıklandı

SoFTDaRK

New member
ne yazik ki sonucları hala ogrenemedik.

Bazıları gibi demokratik tepkimizi taş atarak değil mail olarak gösterdik....

Arkadaşlar ile demokratik tepkimiz:

Kpss önlisansı acıklamakta gösterdiğiniz özensiz beceriksizce eline yüzüne bulaştırırca insanları rezil edercesine alay edercesine göstermiş oldugunuz FIYASKOYU ayakta alkışlarız. Bilgi işleminizi yeteneksiz problemleri gideremiyen torpil ile iki satır kodu cozumu üretemeyen insanlara teslim ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz. Ne yazıkkı vergilerimizin emeğimizin beceriksiz insanlara maaş olarak ödenmesi onların o koltuklarda rahat oturmaları kanımıza gururumuza sabrımıza dokunuyor.

Yeter artık. Bir işide layıkı ile yapın. İnsanların sabrı ile dayanma sınırları ile sinir kat sayıları ile oynamayın !!!!

Görevinizi birgün tam anlamıyla yapabileceğiniz umuduyla KPSS sonuçlarını bekleyen binlerce genç adına iyi dileklerle.....

MoR_Uk

New member
Ben Dünden Beri Ara Ara Deniyorum Ama HâLâ Başaramadım. YoğunLuk Var Diyecem Ama Gecenin Köründe De YoğunLuk OLacak DeğiL Ya.

ereeeen

New member
halen girmiyor arkadaşlar

ya hackhelli medaratör arkadaşlar şu osym nin sonuç açıklama sistemine bi el atın yav hackhell niye kilitlenmiyoda ösym niye kilitleniyo yazzık şu gariblere bi bakın ya ne kadar aciz kalmışlar

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yoğunluktan dolayı açılmaması normal, her zaman bu kadar yoğunlukta kullanılmadığı için altyapıyı geliştirmeye lüzum duymuyorlar, yani sürekli böyle yoğun olmuyor bi öss bi kpss sonuçları açıklandığı ilk 1-2 gün.. Herkes anında sonucu öğrenmek istediği için oluyor bu yoğunluk. Halbuki ha hemen öğrenmişsin ha 1-2 gün sonra ne olacak (=

İlle hemen öğreneyim diyorsanız arka arkaya deneyecesiniz başka çare yok.

combanant

New member
halen girilmiyor ya" İşlem Kodunuz " yazan yerim a.ılmıyor çok zor açılsada sonuca girilmiyor verhasıl yarına kaldı

HTML