Korsan Vista Katili KB940510 yüklemeyin

@dmincik

New member
Windows Vista güncelleştirmesinin açıklaması
Bu güncelleştirme, Windows Vista'nın ürün etkinleştirme işlemini atlayan ve Windows'un her zamanki gibi çalışmasını engelleyen etkinleştirme açığından yararlanan yazılımları algılamasını sağlar. Etkinleştirme açığından yararlanan yazılım, gerçek Windows bileşenlerinin yerine geçen veya bunları değiştiren bir çeşit yazılımdır. Sistemde etkinleştirme açığından yararlanan yazılım bulunması, yazılım veya donanım satıcısının sahte yazılım satabilmek için orijinal Microsoft yazılımını değiştirmiş olabileceğini gösterir. Dolayısıyla, bilgisayarın güvenliği ve gizliliği riske girer. Bu güncelleştirme yüklendikten sonra, sistemde etkinleştirme açığından yararlanan yazılım bulunup bulunmadığını bileceksiniz.

bu yamayı pcnize kurmayın

titenyum03

New member
kardeş bana gelmiş dün yüklemişim ben bunu ne yapmam gerekiyor
yadımcı olursanaız sevininrim şimdi den teşekürler

bernard

New member
Kesinlikle çok önemli bir bilgi. Kullandığımız crackler aktivasyonu Microsoftun Windowsunuzu OEM (Bilgisayarda orjinal yüklü gelen) sanmasını sağlayarak işe yarıyor. Şİmdiye kadar söken bu numaraya da önlem geliştirmişler. Benim Vista otomatik güncellemiş, halbuki bu mesajı da okumuştum:) Açtığımda yazılım sahteciliğinden bahseden bir mesaj ve Windowsu etkinleştirmezsem düzgün çalışmayacağı uyarısı aldım. Çözümü basit, önce sistem geri yüklemeden bu update yapılmadan önceki bir noktaya geri yükledim. Sonra da otomatik güncellemeyi iptal ettim. Sonra Update sitesine gidip bu paket dışındaki güncellemeleri indirip kurdum. Sorun yok. Teşekkürler.. Çözümü bulunana kadar konu sabitlenmeli bence..

sarisari

New member
Kesinlikle çok önemli bir bilgi. Kullandığımız crackler aktivasyonu Microsoftun Windowsunuzu OEM (Bilgisayarda orjinal yüklü gelen) sanmasını sağlayarak işe yarıyor. Şİmdiye kadar söken bu numaraya da önlem geliştirmişler. Benim Vista otomatik güncellemiş, halbuki bu mesajı da okumuştum:) Açtığımda yazılım sahteciliğinden bahseden bir mesaj ve Windowsu etkinleştirmezsem düzgün çalışmayacağı uyarısı aldım. Çözümü basit, önce sistem geri yüklemeden bu update yapılmadan önceki bir noktaya geri yükledim. Sonra da otomatik güncellemeyi iptal ettim. Sonra Update sitesine gidip bu paket dışındaki güncellemeleri indirip kurdum. Sorun yok. Teşekkürler.. Çözümü bulunana kadar konu sabitlenmeli bence..
aynen katılıyorum

HTML