korkunç videolar hakkında

sizce korkunc videolar ve resimler kısmı kaldırılmalı mı?

• herhangi bir fikrim yok.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nickinru

New member
saygıdeger arkadaslar
epey zamandır burada vakit geciriyorum.Ancak su korkunc videolar ve resimler kısmına karsıyım bana kalırsa bu bölüm kaldırılsın.Kafa kesmeler dağınık suratlar ezilen insanlar kısacası ölümü cağrıstıran gösteren hersey.Elbetteki ölüm hepimiz icin kacınılmaz son,ama böyle büyük icerikli bir forum sitesinde bu konunun bu sekilde insanların piskolojisine olumsuz yönde etkileyecek sekilde sunulmasına karsıyım.Bence her zaman güzel seyler verilsin burada programlar filmler müzik resimler bunlarla daha güzel vakit gecireceğimize inanıyorum.Biliyorumki isteyen kisi korkunc video resimlere girmez insanların tercihine bırakılmış bir konu,ama her ne olursa olsun burada olduğunu bile bilmek kendim icin konusmam gerekirse ic acıcı değil.Site yonetiminden bana göre bu kötü huylu görüntülerin tamamen kaldırılmasını rica ediyorum.Eminimki güzel seylerin paylasıldığı bir site daha ilgi cekecektir.saygılar.

ori_gari

New member
KESINLIKLE KATILIYORUM... arkadaslar mutlaka meraktanda olsa gırıp bır goz atıyorlar...hady bız neysede forumda 13 15 yaslarında mılyon tane adam var

_Sir_DaNieL_

Uploader Team
bu gidişle forumda bölüm kalmayacak :hhmanD
bırakın isteyen istediği bölümde takılsın.
zaten +16 ibaresi var.
işi olmayan yaşı tutmayan girmesin.

SickDreTh

Altın Üye
sevgılı dostum kendınde solemıssın zaten ısteyen gırmez butun mesele burda ıste..
bı cok bolum gıbı korku bolumu ıcın uye olan ınsanlarda sıtemızde mevcut(mesela ben)..sıtemızın her bolumu yeterı kadar uye cekebılmekte..
bu tur bolumlerın kaldırılması soz konusu bıle degıl cunku bı cok bolum hakkında bu tur sıkayetler gelebılıyor..(sıyaset polıtıka ve adult gibi)

ama herkes tek bı konuda hem fıkır oluyor buda ısteyen gırer ısteyen gırmez..bu forum zaten hepımızın kullanması ıcın yapılmıs platform..
bolumlerımız ne kadar cok ve cesıtlı olursa forumun musterısı de okadar cok artar bı de bu yonden bak konuya..

psikolojısının bozulacagını tahmın eden bı ınsan gırmez zaten bahsı gecen bolume..ama emın ol ınsanların rahatsızlıklarını bı nebze gıderecek kurallar almaktayız ama bu bolumu tamamen kaldıracagımız anlamına gelmıyor..

iyi forumlar..

derbederin

Altın Üye
+16 kısmına dikkat edilirse sorun oluşturacağını sanmıyorum

calamity

New member
Arkadşalr sizde iyice abartıyorsunuz istemeyen girmez hackhell olarka en sevdigim 2 bölüm
1. adult
2. korkunç video ve resimler

bu bölümlerden ne istiyosunuz istemeyen girmez bu kadar basit

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
bende o bölümden hoşlanmasam ve o tür görüntüleri neden tercih ettiklerini anlamasam da herkesin bir tercihi vardır ve saygı göstermek gereklidir. isteyen o bölüme girer isteyen girmez. kimse zorla oraya birilerini sokmuyor.

(özel not: mert bazen yapıyor olsa da :p)

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
Burası genel bir forum ve kısıtlma olamaz,dediğin bölümde +16 ibaresi var zaten o yüzden bi sorun yok,isteyen girer istemeyen girmez

1001Design

330i ///M3 Design
hayır kaldırılmamalı herkes dünyadaki gercekleri görsün

TypHooN

İzmir Aşığı
Begenmeyen girmesin arkadaşım ya;

bu ne böyle önüne gelen başlık açıyo adult kalksın, korkunç kalksın.. ne yani??

girmezsin olur biter, ötesi yok!!!

ChaMuR

Altın Üye
şimdi bende romantizm & duygusallık bölümünün kaldırılmasını istiyorum (gercekten :)),rahatsız oluyorum desem o bölümden,kalkıp başka biri başka bölüm derse,forumda bölüm kalmayacak..
rahatsız oldugunuz bölümlere girmeyiniz,bu kadar basit..
konuyu kapatıyorum,gerekli görürse ileride yönetim bölüm hakkındaki düşüncesini açıklayacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML