Korku 16 +

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoKeT

New member
Arkadaşlar bence bu bolumun gercekten olmamasi gerekiyo bunlar insanin içinde hep kaliyo ve bazi kişiler adult kapansin diyo ama korku 16+ adiyla girilen yer korku degil satanist piskopat insan bile demiyorum manyaklarin yeri bence hackhellde bundan hoslanan kişiler varmidir diye düşünüyorum heralde yoktur peki burasi niye var yani bunlari gorupde zevk alan insanlar var ve ben bi kaçina rast geldim kadin ayaklarinin altinda kediyi eziyo adam diyoki offf abi ne manyak ve buraya sadece olgun insanlar girmiyo kucuk arkadaşlarimizda giriyo ve bunlar hep beyinlerine işleniyo bence buda adult gibi gozukmesin ve en altta ana sayfadada gozukmesin kaldirabiliyosaniz siteye zarari olmassa bence komple kalkmasi gereken bi bolum bu sikayet degil sitedeki kucuk buyuk arkadaşlarimiz için bi düşünce olarak ortaya sunuyorum saygilar ...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
870 konu, 11.945 görüntüleme

FORUMDAKI BI COK BOLUMDEN DAHA FAZLA ILGI GORMUS..

KORKU BOLUMUNE GIRENLERI BU SEKILDE SINIFLANDIRMAN COK YANLIS, NASIL KI BIZ ADULT A GIRDIGIMIZDE SAPIK OLMUYORSAK................

DeRSaaDeT

Islambol
bu konuda katılıyorum ama bişey yapılamazki o zaman adultta kaldırılmalı sitede kaldırılmalı =)

Ozzy666

New member
aynen adult gibi dostum..bunlardan hoşlanıyorsan girer bakarsın..hoşlanmazsan bakmazsın..o bölüme giren kişi zaten bunlardan zevk aldığı için giriyor.. "off abi süper gebertiyo hayvanı" gibi yapılan yorumlar gayet normal..adam zevk alıyo bunlardan.. yoksa kimse "hadi korku bölümüne girelim de biraz moralimiz bozulsun, içimiz bulansın, az lanet okuyalım" demez". Bazı istisnai durumlar dışında bölümde yapılan o tarz yorumlar normal diye düşünüyorum ben..

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bir konu verilirken konu baslıgına zaten verilen paylasımın icerigi yazıyor e bunu bile

bile giren ve korkan adamında ben aklına sasarım.burada hernekadar adult meraklıları varsa korku bolumu

meraklılarıda olması cok normal.

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
adulta hıc gırmedım bu gune kadar.. korku bolumunu de sadece 1 kez gırdım bı video vardı ilk 2 dakıkasına dayanabıldım.. o gunden berı gırmıyorum... yanı adamın elınde olan bı sey bu ıster gırer ıster gırmez ha forumun alt taraflarına tasınsın mı dersen?? neden olmasın derım

Gєηco

Altın Üye
Roket son zamanlarda öneriler ve şikayetlere
önemsiz boş başlıqlar açıyorsun
biraz daha dikkkatli olursan bu konuda sevinirim.

ChAoS

New member
Uyarı yapılmış +16 diye. Girip girmemek size kalmis birsey.

codec

New member
Yaf Roket sen yapma bari ya.

Kardeşim bazı yerlerde haklısın ama korku +16 diye kocaman kalın italikle yazmışlar zaten.Onun dışında insanın içindeki iyilik ve kötülüğü bir bölümü kaldırarak veya ekleyerek idare edemezsin.bir kerhanede herkesten daha namuslu bir kadında çalışabilir mutaassıp diye baktıgın birisi içki içip hertürlü haltıda yiyebilir.Yani bir yerde insanın içinde olması gerek olay, değilse sen istediğin kadar kapat engelle nafile.

He şurada haklısın son zamanlarda cok kucuk arkadaşlarımızda uye oluyor foruma onları korumak acısından biraz daha aşşağılara cekilebilir.Ama kapanması hiçbir zaman çözüm değildir dostum.İnan bana burada bazı duygularını tatmin edemezlerse değişik iğrenç sitelere yönleneceklerdir ki bu daha kötü bence.Burada yine bazı kurallar varda bir seviyede tutuluyor iş.İnternet denizine dalınca karşına çıkanları biliyorsun....

Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum ama sana katıldığım yön biraz daha alt taraflara doğru çekilmesi.Ama kapatılmasına karşıyım.Forumda bolunan her başlık forumumuzda bir zenginliktir.mp3 bölümü kapandığında bile inan içim acıdı.O bile büyük bir değerdi inan bana....

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
arkadaşım senin hoşuna gitmior die insanları sadsist olarak tasvip etmen çok yanlış ve hoşuma gitmior artı orada sadece satanisat işi şeyler deil gerçekten ibret alınabilecek görüntülerde var(mesela bi çocuğun hırsızlık yaptığı için kolunun üstünden araba geçiriolar eğer hala böle ülkeler varsa sanırım bizimde bunları görüp onlara ona göre davranmamız gerek)

ayrıyeten kimse seni o bölüme zorla sokmuo istersen girmeyebilirsin ama özgür bi forumda sanırım girenlere karışacak deilsin die düşünüorum. . .

hoşuna gitmediği için yazmışsın ama bu senin kendi kişisel görüşün olduğu için site içinde bence bu bölümüm kapatılması çok büyük yanlış olur die düşünüorum

react

Admin
Süper Moderatör
RoKeT yazında katıldıgım noktalar var
hackhell ketum bir ilerlemeyle yol kat edemez
sürekli genişlemek,üyelerin isteklerine cevap vermek zorunda
Benim de ugramadıgım bir bölüm
hoşuma gitmiyor,ama hoşuna giden büyük bir kitle var ki
Ortalama 20-25 online kullanıcıyı barındırıyor ve
Yeni konularla hergün güncelleniyor
başarılar iyi forumlar

deadman

New member
bölüm kapatma işine başlanırsa bunun sonu gelmez.. herkes bi öncekini örnek gösterir..
en basit çözümü ilgimizi çekmeyen bölümü görmezden gelmek..

SüVaRi

New member
bende ateistim islam bölümünün olmasını istemiyorum orayıda kapatın!!!herkesin girmediği hoşuna gitmediği bölümler olabilir ama sevmediğin bölümleri kapattırmak için konu açman forum kirliliğinden başka bişey yaratmaz

pointır

New member
istemiyorsan girme zaten uyarı yapılmış kady'ın dediği gibi istemeyen girmez oraya kimseyi yönlendirmiyorlar

nozz

New member
Adult ve korku bölümü, bu bölümler insanın ruh sağlığı için iyi değildir. Bence zararlı bir bölüm. Burada Hackhell tercihini yapmış zannediyorum. Bu konuların açılmasıyla birşey değişmez.

a) Katı ilkeli ve az üyeli bir forum
b) Esnek ilkeli ve çok üyeli bir forum
c) Varlığını devam ettirebilmek için reklama ihtiyaç duyan esnek ilkeli ve çok üyeli bir forum.

Sizce hangisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML