Korkmuyorum Artık Sevmemenden,Korkmadım KORKMAM DA..(Written By aLoNe BoY)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
İki yorgun aşk savaşçısıyız biz
Korkmuyorum çünkü biliyorum hep yanımdasın
Biliyorum hep yardımcısın bana
Korkmuyorum aşk denilen şeyden
Korkmadım,korkmadım korkmam da bundan sonra

Biliyorum herkes sen gibi değil
Elbet sevecek beni de biri de
Belki şu an yalnızım
Belki ağlıyorum ama
Korkmuyorum artık sensizlikten
Korkmadım,KORKMAMDA...

Tek bir isteğim vardı senden
O da sevmendi beni
Biliyorum imkansız birşeydi ama
Korkmuyorum sevmemenden beni,
Korkmadım,KORKMAMDA!!!

22:56

30 Ocak Pazartesi 2006

Written By aLoNe BoY

Dip Not: Sağolasın be orti inan belki intihar etmezdim ama derin bi bunalım yaşıyordum. Bu şiirin başındaki kişi sensin çok sağol. İnan hayatım boyunca şu an ki olduğum gibi kendimi çaresiz hissetmemiştim. Aşk acısı denilen şey bu olsa gerek. Ama artık daha güçlüyüm,KORKMUYORUM !!HİÇBİRŞEYDEN!!(elbette Allah'tan başka). Belki zor olacak ama unutacağım.Sağolasın orti....(İlluminati)

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kardeşimsin eyw dostum kafanı yorma herşeyin üstesinden geliriz gerekirse kırarız dökeriz ama herşeyin üstesinden geliriz inan bana sıkma şimdi canını unutma ağlıyacaksan bile başın dik olacak başını önüne eğme gururunu ayaklar altına serme yeter hep dik dur yeter. . .

piken

New member
apılası noldu bilmiorum ama inan su an bu hisleri hissetmen aşk için bu kadar acı cekmen normal ama inan dooruyu bulduun zmn kendi yaptıına güleceksn..unutma her aşk(acısı) insana yeni bişi ööretir,insana bişey kazandırır,sanırım bu acı sana bu güsel şiiri yazdırmış..şiir çok güsel..ellerne sağlık...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
herşeyi cok fazla kafaya takma.muhakkak bi çaresi olur. zaman herşeye çare! bunu unutma;)
ayrıca harika bi şiir.belki kendi şiirlerini yazanların içinde en iisi diyebılırım.
yüreğine sağlık...

çok güzel olmuş en anlamlı şiirlerinden birtanesi korkma! sevmeye devam sonu gelmeyen son olsa gerek bu >sevgi< acı çekmemeyi öğrenmen gerek tşkler ex canımın içi paylaşımın için

mert_8

New member
piken e katılıyorum.her aşk acısı insana bişey öğretir.bende şu an hemen hemen aynı durumdayım ama öğrendiğim ve bundan sonra dikkat edeceğim nokta kendim.alone boy arkadaşım benden sana bi tavsiye hiçbirşeye kendinden çok değer verme.senin için en önemli şey yine sen ol.şiir çok güsel....

iSpiK

Kadim Dost
güzel yazmıssın lem ;) hakedion ama sen bunları :alkol:

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Sağolun arkadaşlar elimden geldiğince o an ki duygularımı aktarmaya çalışıyorum. Ve tesellileriniz için teşekkür ediyorum hepinize. Kendi içimde yalnızlığımı yaşıyorum bende bilmiyorum neden ama benim istediğim şu var; beni sevebilecek,gerektiğinde en yakın dostum(sırlarımı paylaşabileceğim ve beni anlayabilecek) ve beni sevebilecek ama sevgisini de belli edecek biri istiyorum. Belki çok şey istiyorum ama sevgisini biraz belli etse onun için yapabildiğim en iyi şeyleri yaparım. Şu ana kadar böyle birini bulamadım genelde seven taraf hep ben oldum. Platoniklerin adamıyım anlıyacağınız. Bu söylediklerimden beni belki çirkin biri hayal edebilirsiniz ama ben çirkin biri olduğuma inanmıyorum hatta burda şu an resmimi bile yayınlarım çirkin değilim ama romantikmişim o yüzden sevilmiyormuşum. Arkadaşlarım hep öyle diyorlar en azından, bana değiş diyorlar ama değişemiyorum. Ben dün neysem bugünde oyum istesemde değişemiyorum. Neyse arkadaşlar hepiniz benim için değerlisiniz hepiniz benim için birer aile ferdi gibisiniz o yüzden bunları sizlerle paylaştım ileride inş. daha fazlasını da yazarım zaten şu an lık başınızı biraz ağrıttım. Şimdi yaşımı da söyliyeyim ki bundan sonraki yorumları buna göre yapın tabii eğer yaparsanız. 17 yaşındayım ama yaşımdaki çoğu kişiden daha olgunum en azından olayları yargılama yeteneğim güçlü neyse arkadaşlar başınızı ağrıttım. Ama inanın canım sıkılıyordu biraz rahatladım. Artık alone değilim sizler varsınız HEPİNİZ SAĞOLUN!

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kardeşim dediklerini çok ii anlıroum yalnız aramızda şöle bi ince çizgi var bildiğin gibi gitar çalıorum ve bu kızlar bana deil gitara aşık oluolar hala tipik liseli kızlar yani anlıyacağınız ben hayatımda beni gerçekten seven tek birini buldum ve sora kaybettim(kendi hatamdı)biliorsunki hala cezasını çekmekteyim biliorsunki hala onu yaşamaktayım ama acaba o bunları biliormu.
sen tipsiz falan deilsin olm öle sendromlarada girme ben inanmıorum bi insanın çirkin olacağına aslında çirkinliği biz yaratırız çoğu zamn içimizde düşünsenize bi insanın gözüne bişey çok hoş görünürken dieri bunu hoş görmüo hatta iğrenio bu bizden ve yapımızdan kaynaklanmazmı
lafı uzattım bende ya okuyanlar küfrü basacak yazık bizeorti emin ol gün gelip devran dönecek bizde istediğimiz şeyleri yaşayacağız sadece sabır biz zorunu seçtik e bu seçimi biz yaptık o zamn onun üstüne gitme sırası bizde o hiç kolay olmuyacak unutma benim umutsuzca verdiğim direnişi biliorsun ama senden diren kendini hiç bırakma!!!!az örnek al beni

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
alone ellerıne saglık arkadasım cok mukemmel bısı olmus !!

soysal87

New member
ArkadaŞim Şİİrİn Çok İÇten Ve Etkİleyİcİ Bunu Yagcilik İÇİn Degİl İÇİmden Öle Geldİgİ İÇİn SÖylÜyorummmm........sen YaŞinin Adami Degİl. YaŞadiklarinin Adamisin.. Ve Son Yazdiklarinda Kendİnİ Çok İyİ Dİle GetİrmİŞsİn. Kendİnİ Bİzle PaylaŞtigin İÇİn Çok TeŞekkÜr Ederİzz

shany

New member
kardes tavsiye vermek haddime dusmez...
sana diceğim seyleri tavsiye olarak dusunme sadece içimden gelenlerdir

: kardes sevmek cok zor eger sen bunalıma girdim diosan gercekten sevmişsin..ama sunu unutma sevgıne deger bi kişi bulursan sonuna kdar git ölüm bile cok tatlı gelir o anda..hayat herzaman istediklerimizi vermio ki bizlere ben de sevdim ben de agladım ben de bunalımlara girdim o anda tek dostum Yüca Rabbim'di..O'na sığın seni karanlıktan ışıga cıkaracak tek gercek o..anladıgım kadarıyla Allah kavramı içinde mevcut..hersey gecer onemli olan ileride bu zamanları hatırladıkca ''heyyyttt be ben ne yasamısım ama halen hayatta dim dik duruorum''demen...illiminuati de bunu demiş sana ben forumdan tanırım kardesi senin de kankin,eger sen onun arkadasıysan onun gibi direncli olabilirsin..Allah yanlıstan korusun seni kardes..Sağlıcakla kal:clap:

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
shany' Alıntı:
kardes tavsiye vermek haddime dusmez...
sana diceğim seyleri tavsiye olarak dusunme sadece içimden gelenlerdir

: kardes sevmek cok zor eger sen bunalıma girdim diosan gercekten sevmişsin..ama sunu unutma sevgıne deger bi kişi bulursan sonuna kdar git ölüm bile cok tatlı gelir o anda..hayat herzaman istediklerimizi vermio ki bizlere ben de sevdim ben de agladım ben de bunalımlara girdim o anda tek dostum Yüca Rabbim'di..O'na sığın seni karanlıktan ışıga cıkaracak tek gercek o..anladıgım kadarıyla Allah kavramı içinde mevcut..hersey gecer onemli olan ileride bu zamanları hatırladıkca ''heyyyttt be ben ne yasamısım ama halen hayatta dim dik duruorum''demen...illiminuati de bunu demiş sana ben forumdan tanırım kardesi senin de kankin,eger sen onun arkadasıysan onun gibi direncli olabilirsin..Allah yanlıstan korusun seni kardes..Sağlıcakla kal:clap:

Sağolasın kardeş zaten bende öyle yapıyorum sığınacak hiçbirşeyim kalmadı. Bişeye benzetmek gerekirse bir savaş gemisi bir savaşta yeniliyor ve batmaya başlıyor sığınıcak bir liman arıyor ve orası da HACKHELL oluyor sağolasınız inanın konuşacak kimsem kalmadı en sevdiğim kişi bile şu an benle konuşmuyor bi canım ortim konuşuyor sağolsun ama onunda benden çok derdi war :(

soysal87' Alıntı:
ArkadaŞim Şİİrİn Çok İÇten Ve Etkİleyİcİ Bunu Yagcilik İÇİn Degİl İÇİmden Öle Geldİgİ İÇİn SÖylÜyorummmm........sen YaŞinin Adami Degİl. YaŞadiklarinin Adamisin.. Ve Son Yazdiklarinda Kendİnİ Çok İyİ Dİle GetİrmİŞsİn. Kendİnİ Bİzle PaylaŞtigin İÇİn Çok TeŞekkÜr Ederİzz
Beni gerçektende tanıyorsun ve biliyorsun. Ben kendimi bugünlere değil yaşadıklarım ve düşüncelerim beni bu hale getirdi bunu iyi gözlemlemişsin...

karizma_5

karizmatik
:clap: zaman her şeyin ilacıdır kardeşim,
umarım en kısa zamanda sıkıntılarını atarsın,
sana yardım edebilirsem ne mutlu bana,
bu arada şiirin harika olmuş,
SAYGILARIMLA

HTML