korkanlar bu konuya bakmasın bakan testi yapsın

MECHUUL865

New member
şimdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!

odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası warsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duwarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı örüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturunçabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi...

bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
OLdu....:D:D

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
:hhcool
AsS@SsiN' Alıntı:
Gündüzün bi vakti karanlık odayı nerden buldun;) :vur
Ayrıca verilmişti bu
Oldu gözlerim doldu anlamında bi olduydu yoksa olduu yada olucak bişey deil bu çoluk çocuk gibi girip denemem bile...Kolay gelsin

Hacktr

New member
djseko' Alıntı:
bunu ben test etmiş kişi olarak kimseye tavsiye etmiyorum

Adamın ilk mesajı we daha yok :S ilginç olay sanırım o gölgeler seni desteklemek için açdılar üyeliği :D
Neyse arkadaşlar bunlar tamamen bilinç altı şeyleri yok gece wc.de aynaya bakın görceksiniz vs vs bunlar tamamen olanaksız şeyler. Olabilirmi acaba diye düşünerek geçerseniz beyniniz size o oyunu oynar. Ama olmaz diye bakarsanız emin olunki olmucakdır. Çünkü ordakiler tamamen beyinin oynadığı bir oyundur. Saygılar...

HTML