kopyalama engeli acil yardım (inşallah yeri burasıdır)

neshter65

New member
arkadaşlar bi internet kafeye uğradım orda bayaa iyi arşivleri vardı bunun aynısı bi koruma getiren başka kafelerde gördüm ama burdaki arşiv tek kelimeyle harikaydı. ama kafe sahibi her türlü flash disk ve harici disklere kopyalama engeli getirmişler yani flash diks veya harici hdd taktığımda o flash disk vaeya hdd üzerinde herhagi bi işlem yapamıyordum disk yazmaya karşı korumalı dior hdd veya flash diskimde de bi problem yok çok iyi de çaşlışıorlar aynı problemle arkadaşlarımın bi çoğu karşılaşmıştı ki onlar bana bu kafeyi tavsiye ettiler. başlattan girip programlara bakındığımda fazla bi program yüklü olmadığını ve bu engellemeyi yapacak bi programda bulamadım acaba bi kaç ayar mı girmişler windowsun kayıt defterine nedir bilmem ama bana bu konuda yardımcı olaiblirmisiniz. şimdiden çok sağ olun

yaw beyler bi cevap yazın ALLAH rızası için

Nefretizm

New member
arkadaşım burası anında chatleşme yeri değilki hemen cvp versinler. altı üstü forum. elbet biri bakar

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
Dsotum Usb çıkışlarını iptal etmiştir makinanın ilgili driver yüklü değildir belki:durdurun

HTML