Kopyaci bir site..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

methe

New member
arkadaşlar

hackhell forumu olarak bir olayı size taşımak , paylaşmak , içimi dökmek istedim.

burda , gerek oyun bölümü olsun(ki genellkile oyun bölümü) gerek diğer bölümler olsun, her postu copy paste, evet evet aynen kopyala yapıştır yapan bir forum var...

buyrun hilekârlara , düzenbazlara , emek hırsızlarına bakın..

bu durumdan oldukça rahatsızım , çünkü burda (gerçek anlamda) saatlerce uğraşıp post yapan arkadaşlarımız var. Türkiyede'ki en büyük oyun arşivini ben bu sitede gördüm (abartma değil çok forum gezdim...)

bu olaya bir şekilde dur dememiz lazım. biz boşunamı
EMEĞE SAYGI diyoruz ?!?!?!?!?!

yorumlarınızı & yardımlarınızı(nasıl olacaksa bilemiyorum ve özür diliyorum) bekliyorum....

herkese selam ve saygılar

Methe..

SickDreTh

Altın Üye
bosver dostum salla gıtsın..eger herseyı c\p yaparak kendı sıtelerıne mâl edıyolarsa hakkımızı helal etmeyıverırız olur bıter..

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
methe hackhell'e ne zaman üye oldun yani kaç saat oldu veya kaç gün ? hangi ara hh deki paylaşımları bukadar iyi takip edip verdiğin sitede aynılarının olduğunu fark ettin. başka bir üyeliğinmi var bu klon halinmi ? yoksa verdiğin link teki forum sitesinin reklamınımı yapmaya çalışıyorsun ?

methe

New member
siteye bugun uye oldum
msn den gelen habere göre girdim baktım kopyacı foruma.
buraya daha önceden baktıgım için
şok oldum bi baktım aynı topicler aynı içerik...

şunuda söylemeden geçemiycem.
sen kimsin de bana hesap soruyorsun?
eğer böyle bir şüphen varsa moderasyon'a iletirsin. icabıma bakarlar..

dєήίz¢ί

Forumun denizcisi
ĦĄЯĄMÍ' Alıntı:
methe hackhell'e ne zaman üye oldun yani kaç saat oldu veya kaç gün ? hangi ara hh deki paylaşımları bukadar iyi takip edip verdiğin sitede aynılarının olduğunu fark ettin. başka bir üyeliğinmi var bu klon halinmi ? yoksa verdiğin link teki forum sitesinin reklamınımı yapmaya çalışıyorsun ?
alınma sakın methe ama benimde aklıma bu gelmiyor değil...

+ biraz sakin ol istersen ayrıca... burda arkadaşlık farklıdır, o yüzden böyle sinirlede olsa sen kimsin hitapları yakışmıyor...

NetPower

New member
Tartışma Çıkartmayın O Site HackHeLL'e Kaç Ay ReKLam Verdi Kardeş Site Sonuçta Her Site MutLaka Bazı BöLümLeri BirbirLerinden KopyaLayabiLiyor ..

methe

New member
cevap verildi.

bilgisayar başında çok fazla zaman harcayamıyorum. forumlara bakardım. bugun bir arkadaşımdan hackhell ve mâlum sitenin libkleri verildi. ilk hackhelle üye oldum ve baktım. zaten net başında çok vaktim olmadıgından, ne profili düzenlemeye vaktim var, ne de avatara ona buna. sıkı bir program arşivi forum arıyodum. onuda buldum. ama yanlış anlaşıldım. yapabileceğim bir şey yok, canınız sağolsun...

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
methe' Alıntı:
siteye bugun uye oldum
msn den gelen habere göre girdim baktım kopyacı foruma.
buraya daha önceden baktıgım için
şok oldum bi baktım aynı topicler aynı içerik...

şunuda söylemeden geçemiycem.
sen kimsin de bana hesap soruyorsun?
eğer böyle bir şüphen varsa moderasyon'a iletirsin. icabıma bakarlar..
ben senin art niyet taşıdığını düşünen hh üyesiyim o bildirmem gereken kişi moderasyon' değil moderatör olsa gerek. senin üyelik tarihin ortada bırak yarım aklınla reklam yapma çabalarını. sana tekrar soruyorum hangi ara aynılarını başka bir sitede görecek anlayacak kadar hh deki paylaşımları takip ettin ????

şimdi eğer reklam peşindeysen, o beynini hangi kuştan copy paste yaptıysan git geri ver işe yaramamış.
ama diyorsan reklam peşinde değilim ozaman yazdıklarımı unut gitsin

NetPower

New member
ReKLam Peşinde OLduğunu Sanmıorum HackHeLL AçıLdığında Pop3 OLarak o sitede AçıLıordu 3 ay Boyunca Yani Buranın HitiyLe Eşit OLuyordu Bu Arkadaşın Başka Bir Niyeti Var.

methe

New member
ben burda daha üyeliğinin 24 saatini bile tamamlamamış biri olarak, size yardım ediyorum, sizi bilgilendirmek istiyorum, siz bana reklamcı muamelesi yapıyorsunuz.

bu copy paste olayının engellenmesini istedim. eğer amacım reklam olsa neden böyle birşey isteyeyim. site coderları gayet iyi biliyolarki mousenin sağ tuşunu sayfa içinde kullanımını kapatan bir javascript var. bu kullanılabilir misal. ya eğer ben o siteden geliş olsam neden bunu isteyeyim? neden? bu memleket işte böyle arkadaş, yardım ediyosun, sana reklamcı muamelesi yapılyıor. özür dilerim bir daha post atmam & başlık açmam...

beni doğru anlayan arkadaşlara selam ederim... yanlış anlaytanlardanda biraz önceki sinirli girdiğim post için özür dilerim.

1sc0rp!tX

Altın Üye
HAla da REklam vermeye dewam ediyor..
Çünkü ilk açılışta o site bende çıkmaya dewam ediyor

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
methe' Alıntı:
ben burda daha üyeliğinin 24 saatini bile tamamlamamış biri olarak, size yardım ediyorum, sizi bilgilendirmek istiyorum, siz bana reklamcı muamelesi yapıyorsunuz.

bu copy paste olayının engellenmesini istedim. eğer amacım reklam olsa neden böyle birşey isteyeyim. site coderları gayet iyi biliyolarki mousenin sağ tuşunu sayfa içinde kullanımını kapatan bir javascript var. bu kullanılabilir misal. ya eğer ben o siteden geliş olsam neden bunu isteyeyim? neden? bu memleket işte böyle arkadaş, yardım ediyosun, sana reklamcı muamelesi yapılyıor. özür dilerim bir daha post atmam & başlık açmam...

beni doğru anlayan arkadaşlara selam ederim... yanlış anlaytanlardanda biraz önceki sinirli girdiğim post için özür dilerim.
güzel kardeşim ben sana ilk postumda düzgünce soru sordum sen agrasif cevap verdin. neyse uzatmaya daha kırıcı olmaya gerek yok. gereken cevabı ilgili kişiler vericektir. iyi forumlar sana

methe

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
HAla da REklam vermeye dewam ediyor..
Çünkü ilk açılışta o site bende çıkmaya dewam ediyor

ayriyetende bakınız, halen reklam vermeye devam ediyormus. yani artık bilmiyorum sil derseniz silicem başlığı.. ilk postu veya herneyse..

Moderatör
Moderatör
ßizden aLıntı yapan yüzLerce site var.. Arabistan siteside var jamaika'da.. her sitenin icabına bakarsak Oo hackheLL'e vakit ayırayamayız ;) TakLitLer AsLını YüceLtir!

cLosed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML