kopyaa çekmee..:)

angel_ina

Altın Üye
ilkokul,lise,üniversitede olsun sınavlarda hepimizin bir kopya çekme hikayesi vardır demii :goz:
mesela ben lisedeyken kağıt hazılar eteqimin arasına bırakır hoca dönünce açar bakardımm :durdurun :durdurun
şimdi hiç çekmioomm :melek :melek
hadi baqalımmm...:biggrin
herkes kopya çekme anısından bahsettsin :durdurun
bakalım neler cıkacak ortaya :goz:​

spy954

Banned
ben hıc kopya cekmedım :D saka saka bız genelde kıtabı sıranın altına koyuoz duvar kenarındakı yada cam kenarındakı acıo bakıoo korıdor tarafındakı ıse yan taraflardan hocanın gormesını engellıyo ve kucuk kagıtlardan cekerdık koyardık onuda sıranın altına raptıye ıle yapıstırırdk hoca gıdınce cevırırdık otomatıkman hoca gelınce ıterdık daha cok var sımdı yazamıcam sonra yorumlara gore yazcam ne kadar cok yorum okadrcok kopya cekme ımkanı

romeo272

New member
ah ah o günler :D bizm o zamnlarda sıralarımız turuncu siyah üstü çizilmiş fln şmdi bazı okullarda hala öle ama şmdi modern sıralar çıktı :D gri fln neyse konuya dönelim :D Biz sıralar çizik fln olduğu için sıraya yazar ceketimizle oraları örterdik hoca bşka bir yöne gittiğinde baqardıq :D

deeP|' Alıntı:
buraya yazın bakim ben hala lisedeyim guselmiş koo:Ddevam devam:D
hehe bu konuyu kaçırma :D:D:D

KeRti

Forum Kertenkelesi
haydi beyler bizde liseliyiz yokmu baska taktik:)
çok işimize yarar bunlar cok...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Ben uslu çocugum..Kopya Çekmem :D

combanant

New member
ben şu anda lise 3 teyim benim samimi arkadaş var yazılılarda yanımda oturturum benim sorularıda yapar kendi sorularınıda

tüm okul hayatım bu taktikle geçtii şu andada geçmekte

élifé

New member
biz daha profesyonel çalışırdık:
önce yarım yuvarlak bi kağıt hazırlanır, üstüne kopya yazılır raptiyeyle sıranın yani yazı yazılan yerin tavanına monte edilir hoca gidince kagıt 180 derece döndürülür herhangi bir tehlike anında tekrar çevrilir böylelikle sıranın altına bakan hoca kopyayıda göremez.

şimdi nerdeeee 2 asistan + 1 prof la kopya çek bakalım:(

HTML