kopmamak elde degıl buyrun bakalım :d :d

my_sedat_3

New member
Erzurumda bir aga yasarmis. Adi da Abdulkadir Veliefendioglu. Bu aganin en buyuk zevki kisin kar yaginca iseyerek kara adini ve soyadi yazmasi imis.
Aga kis olunca yaninda kahyasi ile koy meydanina gider ismini cisi ile kara yazarmis. Ve koyluler cilginca alkislarlarmis. Bu yillarca boyle surmus.Tabii aga yaslanmis prostat olmus.Yine bu cisi yaparken ismini yazmis ve malzeme bitmis.

Kahyasina donmus : - Ula haso koylu bakirlermi?

- He agam bakirler. Alkislamak icin beklirler.

- Ula ben bitmisem. Soy ismimi de sen yaz da beni kurtar.

Ve haso demiski:

-"Agam yillardir yanindayim beni mektebemi gonderdinde okuma yazma bilecem. Aha al kalemi eline sen yaz.!!"
****************************************************************************************************************************************** Bir gun Namık Kemal bir yarismaya katilmis. Yarismanin amaci en cok kadin yapma yarisi.

Neyse 1. yarismaci baslamis

Sipiker sayiyor 1,2,3,4,5,6..7...8

2. yarismaci

Sipiker sayiyor 1,2,3,4,5,6,7,8..9

10...11 cok guzeeel

Neyse sira Namık Kemale geliyor

Sipiker sayiyor 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 oda ne Namık Kemal seyircilerin arasina daldi 15,16,17,18

Yapma Namık... ********************************************************************************************************** Temel hastalanmıştı. Doktora gitti, doktor Temel'in tedavisinin her gün parmaklanmak olduğunu söyledi. Temel bunu kimseye anlatamayacak kadar utandığı için mecburen her gün doktora gidip orada tedavi oluyordu.

Bir gün doktoru yerinde bulamayınca eve gidip durumu utana sıkıla karısına anlattı. Karısı ona tedaviyi doktoru taklit ederek yapabileceğini söyleyince Temel tedaviyi tarif etmeye başladı:

-Karıcığım sol elini sol omzuma koy.Tamam.Sağ elini de sağ omz...?¦.?"

Temelin jeton düştü:

-Uyyyy Doktur yedum senu..
********************************************************************************************************* İki deli havuzun başına gelirler biri hemen havuza atlar suyu içer azcık içdikten sonra tükürür bunu gören öbür deli ne yaptin lan sen der.

Havuzdaki deli geçen gün iki şeker atmıştım tatlı oldumu diye bakıyordum ama olmamış der.

Dışardaki deli : ulen sen delimisin nesin karıştırsana... teşekkurlerı untmayalım :vur

HTML