konuyu acıp bırakmadım!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yingveben

New member
arkadaşlarkonu açıpsonra kaybolmakgıbı bır huyumyokelbette !ama24 saatte pc basındadurmaözelliğimdeyok!!hayat bu insanların işleri güçleri var elbet!!

2 msj ım olmus ve ben girip okumak ıstediğimde msj sayınızı doldurmadan özelmsj atamassınız dıyor sankı okumaya değilde tmaya gırdım! buyruın aşağıdakullanıcı adı veşifremiveriyorum! inanmayan girer bakar!,

ikiside aynı evet , birgarıplıkyokyanıı .girin bakın görürüsünüz.!! BEN YALANCI DEĞİLİM!!

Kapl@n

New member
belkide baska bi sayfaya yonlendiriliyorsundur ben sana inanıyom benimde bunla ilgili bi sorunum var ama pm ile ilgili degil linki tıklıyom baska bi sayfaya yonlendiriliyom dark_angele yazcam sorunumu

RuTH

Altın Üye
özeL mesaj atabiLmen için 25 mesaj sınırı aşmaLısın...

yaygara koparmana ne gerek var...
kuLLanıcı adı ve şifreni mesajından editLe
kuLLanıcı biLgiLeri payLaşmak yasak banLanabiLirsin...

Spi0n

Altın Üye
anlasılan birileri bu arkadasa mesaj gondermıs o da 25 mesaj saysıını doldurmadıgı ıcın bize bişiler anlatmak ıstıyor benm anladıgım bu...

Kapl@n

New member
25 mesaj olmayınca okunmuyomuş arkadasım 2 mesaj daha at sorunun ortadan kalksın

smod arkadaslarımdan ricam kulanıcı adi ve şifreyi editleyebilirmi?

RuTH

Altın Üye
biri heralde pm'de sövdü buda cevap yazamadı =)
:durdurun:durdurun

arkadaşım pm gönderebiLmen ve geLen pmLeri okuyabiLmen için 25 mesajın üstüne çıkman gerekiyor

konuyu açmadan önce 22 mesajın varmış, konu açmak yerine beğendiğin konuLara 3 tane mesaj atabiLirdin, böyLece sorun ortadan kaLkmış oLurdu ;)

haLa kuLLanıcı adını ve şifreni değiştirmemişsin büyük ihtimaLLe 3 mesaj atamadan ceza aLacaksın gibi geLiyor :)

react

Admin
Süper Moderatör
Anlaşılmaz yazın nedeniyle kimse sana yardım edemiyor. Hackhell ile ilgili olup olmadığı muamma bir konu olduğu için konuyu kapatıyorum. Arkadaşların söyledikleri de sana yardımcı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML