Konularım sılınıyooooooo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanazy

New member
arkadaslar ben dunden berı forumda bısıler yapmaya calısıyorum yanı hosuma gıden sızlerınde ılgısını cekebılecek konuları programları resımlerı paylasıma sunuyorum. ama nedense benım actıgım konular sılınıyo onlıne oyunlar bolumune actıgım 6 konum sılınmıs arkadas gerekce olarak demıskı ben bu konuları flashlar bolumune tasımaktan yoruldum demıs ama gerı donusume tasırken hıcde yorulmamıs tamam ben yonetımın aldıgı kararı elestırmıyorum ama haber verılırse ben bı daha kı sefere daha dıkkatlı olurdum. saglık bolumune de 1-2 konu actım onlarda dırek sılınmıs. sonra msn avatarları buldum dun onları paylasmak ıstedım onları da aramama ragmen bulamadım gerı donusume degıl dırek sılınmıs bunların nedenlerını gorenmek ıstıyorum amacım hesap sormak degıl sadece nedenını ogrenıyım kı eger kı yaptıgım bı hata varsa ne oldugunu ogrenıyım kı bı daha kı sefere daha dıkkatlı olayım.

ılgınıze tesekkur ederım. :(

ozanazy

New member
MaΨèŔcİķ' Alıntı:
bi nedeni vardır..; )
tamam bende o nedenı ogrenmek ıstıyorum daha sonra aynı hataya dusmemek ıcın.

CHI€F

Kalpsiz
avatarlar tek başlık olduundan dolayı tek başlııa taşınmıştır silinmemmiştir + silenlere pmden sordun mu ?

ozanazy

New member
mvardar' Alıntı:
avatarlar tek başlık olduundan dolayı tek başlııa taşınmıştır silinmemmiştir + silenlere pmden sordun mu ?
Online oyunlar kısmına açtığım 6 konu geri dönüşüme taşınmış onu pm'den sordum yani keşke pm atsaydın tekrar tekrar açmazdım dedim arkadaş öyle bi zorunluluğunun olmadığını söyledi. :S

CHI€F

Kalpsiz
-------------------------------------------------------
Tahmin Oyunu +18
ozanazy

Dün 06:57 PM
yazan ozanazy Son yazılan mesaja git
0 19 Geri Dönüşüm Kutusu
Exclamation
-------------------------------------------------------

Odadan Çıkmak Çok Zor ;)
ozanazy

Dün 06:54 PM
0 9 Geri Dönüşüm Kutusu

------------------------------------------------------

Trafik İşareti Yok Etmece :D
ozanazy

Dün 08:05 PM
0 16 Geri Dönüşüm Kutusu

------------------------------------------------------------
Tenis Topu Sektirmece
ozanazy

Dün 08:03 PM
yazan güllü Son yazılan mesaja git
4 30 Geri Dönüşüm Kutusu

----------------------------------------------------------

haklı olduun tek şey sebeb gösterilmemesi silen modların okonuda haklı olabilirsin ama büyük ihtimal daha önce verildiinden dolayı siliniodur yada doru yer olmadıı için kasti olarak yapıldıını sanmıorum

ivesa

SuskuN Göz
arkadaşım kimse durup dururken kimsenin konusunu ne kapatır ne de siler ya daha önce verilmiştir bunun başka bir açıklaması yok

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bu mesajı ben cok severım.konu kapanmıstır.

ifrit' Alıntı:
Basligim Neden Silindi??? E Bi Bak Bakalim!
-Basligim neden silindi
-bulamiyorum,
-gecen gunde olmustu aynisi,
-kim neden yapti???

Bu sorulari soruyor we muhatap bulamiyorsaniz, bosuna ugrasmayin,

sebebi;

1- muhtemelen 2394832 kez werildigi icin silinmistir,

2- bolum ile alakali olmadigi icin tasinmistir

3-arama yapmadan baslik acip, hh yawasladi diye sikayet etmeyin, sebebi budur ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML