konu maximus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bad boy

New member
arkadaşlar forum oyunları bölümünde iki konu açtım birincisi ajdara laf atıyoruz ama haddimizi aşmadan ve forum kurallarına uyarak ikincisi slogan yapma seçtiğimiz malların bir sloganını yapcaz hatta bu oyunu J@CK@L arkadaşım çok beyendi ama bu konuları kilitledi..
bir kişi bile konularımdan rahatsız olmadı ama kilitledi işte bunun için konularımın açılmasını ve gereğinin yapılmasını arz ederim....

RuTH

Altın Üye
Bu KonuLar BöLüm Yönetisinin Takdirine BırakıLmıştır.
YöneticiLerin Uygun Görmediği KonuLarı Kapatma Yetkisi BuLunmaktadır.
BiLginize...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
ayrıca reklam olabilir belkide ondan kapatılmıştır...

Slogan başlığını ben de HH için slogan türetelim felan sanmıştım..

bad boy

New member
ama işini ii yapmıyorsa bende o zaman bir gin modaratör filan olmuşsa işini ii yapsın sevilen bir oyunu kilitlemesi hiç hoş karşılanmaz hem konu başlığımdan da mem nunum ve yine o iki konumun açılmasını hâla arz ediyorum ve o konuları J@CK@l da beyenmişti ve orada gördüğüm en iyi oyun dedi oda modoratör ve o oyunu beyendi

DayWalkerr ben orada dedim reklam olursa söyle reklam olmazsa böle yapalım diye kimse reklam olur demedi ve msj yazdılar

maximus

GeNeRaL
bad boy' Alıntı:
ama işini ii yapmıyorsa bende o zaman bir gin modaratör filan olmuşsa işini ii yapsın sevilen bir oyunu kilitlemesi hiç hoş karşılanmaz hem konu başlığımdan da mem nunum ve yine o iki konumun açılmasını hâla arz ediyorum ve o konuları J@CK@l da beyenmişti ve orada gördüğüm en iyi oyun dedi oda modoratör ve o oyunu beyendi

DayWalkerr ben orada dedim reklam olursa söyle reklam olmazsa böle yapalım diye kimse reklam olur demedi ve msj yazdılar
1- konu forum oyunu deıl
2-Jackal ın konuyu begenmesı konunun kapatılamaz manasına gelmıyo
3-ajdara laf tacagımıza bıraz kendımıze bakalım

ve lutfen moderatorlerle konusurken sozlşerımıze dıkkat edelım. bu kelımeler nasıl bende kelımeler.sana ne oluyoda kilitliyosun konuları

maximus

GeNeRaL
bad boy' Alıntı:
maximus o zamn gerçek bir forum oyunu sölesene
gıt arastır bul ac arkadasım . benım senınle bır alıp veremedıgım mı var sankı. konu sacma geldı ve kapattım buda benım en dogal hakkım

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
maximus gerekli açıklamayı yaptı, ben yeterli gördüm. Şikayetiniz hala devam ediyorsa bir üst merci olan adminlerden birine PM atarak bu konunun linkini verin.

İyi forumlar.

Solariz

Administration
bad boy modertörleri böle itam edemezsin o bölümle ilgili bi sorunun oldugundada böle bizlere şikayette bulunamazsın problemini ona sorarsın ve cevabını alırsın gereken açıklamayı yapmış konu kapatıldı!

bad boy

New member
maxi senin için gerçek bir forum oyunu olduğunu sanmıyorum benim konularımı seviyolar ama sana batıyo her halde

pointır

New member
günde kaç kişinin konusu kilitleniyor biliyormusun

her kes istediği her konuyu açsaydı forum çöplüğe dönüşürdü

maximus bu sitede ban bile yedi ama kimseye hak etmediği sürece saygısızlık yapmadı ben öyle biliyorum

bence reklamları geç

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bad boy' Alıntı:
ı J@CK@l da beyenmişti ve orada gördüğüm en iyi oyun dedi oda modoratör ve o oyunu beyendi
öncelikle ben mod değilim. :)

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=212377
Bu konuyla ilgili konuşucam.Diğer acılan konular beni ilgilendirmıyor.

Konuya gelince bir modun bir konuya sacma sapan deme gibi bir hakkı yok cok uç şeyler olmadıkca!!!.

saçma olup olmadığına bırakın üyeler karar versin. Forum oyunu değil diye kimse söyleyemez. Çünkü alttakki üyeyi konuyla ilişkilendirmiş. yani üstteki bişey soruyor alttakide cevaplıyor. yani bu şekilde bi oyuna dönüşüyor
(maximusun acdıgı gibi http://www.hackhell.com/showthread.php?t=101763

::::Bugün uyanır uyanmaz .......... yaptım.:::: gibi oyun olmayan bir konu değil. )

Burda önemli olan konuyu kapatma mesajıdır ve kapatma mazeretidir.

Kimse bir bölümün yöneticisiyim diye orda istediği gibi at koşturamaz.
Modlarında sorumlulugu var. Ben kesinlikle bu şekilde bir konu kapatmaya karşıyım.

kimseye laf sokma peşinde değilim burda adaletsizlik sezdim ve düğşüncelerim bunlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML