Konu içindeki iletiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dejaay

New member
Dikkat ettim. Oyun bölümünde olsun, program bölümünde olsun..vs konu cevapları hep sağol, emeğine sağlık..gibi iletilerle dolu..

Konu açılmış, link verilmiş "çok sağol", "süpersin" yazılmış ama bir sonraki iletide linkin çalışmadığı belirtilmiş.(konu açıldığı gün yazılan ilet bunlar, linkler ölmeden) Adam daha linkleri kontrol etmeden, oyunun çalışabilirliğinden emin olmadan övgüler düzmüş. Bunlar yanlış. Sonradan bu konuya gelecek arkadaşlar yanlış yönlendirilmiş olur.

Benim tavsiyem kişinin konudaki paylaşımları doğrulandığı zaman teşekkür etmesidir. Tabi bunu bazı kullanıcılar yapıyor olabilir,onlara lafım yok. Birçok kişi de geri dönütte bulunuyor. Çalışıyor, indirebilirsiniz..vs diyerek sonraki kullanıcılara yol gösterilmiş olur.

Bu tip okumadan ileti yazan arkadaşlar dikkat ederse güzel olur. Teşekkürler..!!

Diatu

WarZone
Dostum Onu Genellikle Yeni Üyeler Yapıyor..

Yani Burada Bize Bunlar Denmesin Diye Birşey Demen Yanlış Olur..

Yeni Üyelerin Dikkatsizliği Şikayet Edilcek Kadar Büyük Değil Sanırsam?

Bugün Olupta Yarın HH'den Haberi Olmayan Çok..

jangofet

Downloader Team Leader
Ben de geçen gün aradığım bir programı bulduğumda teşekkür ettim ama iş yerinde olduğum için indiremedim.Evde indirdiğimdeyse çalışmadı program ve mesajımı editledim bu yüzden ne var ki bunda anlamadım.
Mesajı yazan program veya oyun çalışmazsa editler çalışmadığını belirtir olur biter...

VolkaN

Altın Üye
arkadsım bu tarz konular devamlı acılıyor tekrar tekra acmanın alemı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML