Konu Açarken Resim yükleme nasıl yapılır ?

kralpasa34

New member
ben paylaşım yapmak istiyorum ama konuya resim eklemeyi yapamıyorum programlar bölümü dahil bi çok yerde aradım bununla ilgili bilgi alabilmek için ama bulamadım şimdi basit bişeydir diye birazda sıkıldım açıkcası dalga geçilmesin diye bilmemek ayıp bişey değil ama kötü bişey olduğu kesin yardım edebilecek biri varmı acaba ???

Saygılarımla

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
DaLga geciLcek hiç bi mevzu yokki.. Sanki herkes anasının karnında öğrendı.. :)

Bak burda hackheLL'e ait bi resim bLogunun biLgiLeri yer aLmaktadır..

http://www.hackhell.com/duyurular/625573-yine-yeni-yeniden-resim-upload-servisi-hhresimcom.html

Ayrıca diLersen TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting adresındende resim upLoad yapabıLırsın..

Siteye giriş yaptıgında soLda seç yazıyor oraya tıkLayarak masaustundekı veya resımı nereye koyduysan dırek seçıyorsun sonra aLtta Resize yazmakta oraya geLıp message boardı secıyorsun ve upLoad now'u secıyorsun.. Karşına bı resım cıkıcak oraya yukarda ne yazıyorsa aynen yazıcaksın sonra karşına yenı bı sayfa cıkıcak IMG Code for Forums & Message Boards yazan yerdekı yazıyı aLıp foruma yapıştırıyorsun..

Hadi koLay geLsın..

W

WoLF

Guest
cevap yazarken hemen aşağıda mavi kocaman yükle butonu göreceksin.

ilk önce göz attan resmini seçip etiket te bişiler yazıp yükle diceksin.

daha sonra hhresim de Forumlar Icin Direk Link (BB Code) yazar

oradaki linki alıp aynen buraya yapıştıracaksın.

kralpasa34

New member
valla inanın bi ara tırstım bütün forum bir olup sanki şu mesajı verecek dedim söylemiyoruz cahil kal :)

sağolun yardımlarınız için allah razı olsun

W

WoLF

Guest
hay allah razı olsun bu bilmemek gerçekten kötü bişeymiş :)
resim kendi küçük ise eğer olmuş.

eğer resim büyük buraya koyduğunda küçük çıkıyosa olmamış :)

dediğim gibi resmi gönderdiğinde Forumlar Icin Direk Link (BB Code) yazıcaktır.

altında link verir onun tamamını alıp buraya kopyalayıp yapıştırırsan resim orijinal boyutunda yani büyük ise büyük çıkar forumdada.

diğer linklerde küçük çıkıyo...

kralpasa34

New member
yok resim küçüktü olmuş sağolun allah işinizi rast getirsin basit bişeymiş bilene tabi ama her iki taraf içinde iyi oldu :) ben öğrendim sizde allahında kabul etmesi ile samimi dualar aldınız :)

HTML