Kontör Şifresi Denediniz mi ?

Kontör yükLemek için hiç rastgeLe şifre denediniz mi ?

• Evet , çok denedim ama tutmadı =(

Kullanılan: 117 60.3%
  • Hayır yapmadım , iyi ki hatırLattın bi deneyeyim bakaLım =)

Kullanılan: 22 11.3%
  • Yapmadım , yaparsam başkaLarına haksızLık yapmış oLurum :melek

Kullanılan: 30 15.5%
  • Evet yaptım , hatta tuttu da :)

Kullanılan: 25 12.9%

• Kullanılan toplam oy
    194

cw_attack

New member
ArkadaşLar aramızda cep teLefonundan kontör şifresi saLLayan var mı bakaLım..Veya saLLayıpta tutturan :)Veya tutturamayıp ta fıttıran :durdurun

arz1828

New member
arkadaşlar yaptım oluyordu diyenler yalan söylüyordur hem dinim islam diyen bir kişi haram yermi TAKTİR SİZİN

mursel03

New member
belki inanmayacaksınız ama oldu bu olay 3-4 yıl önce bir arkadaşımın hattına durup duruken 21500 yazıyla yirmibirbinbeşyüz kontur yüklendi. telsim farkına varana kadar da 6-7 bin kontur kullandı hep yurtdışını akrabalarını falan aradı bazende yarı fiyata başkalarına göürşme yaptırdı ama ne yazıkki 16 bin konture düşünce farkına vardılar ve iptal ettiler..

guvencan

New member
bi kere ilk 2 rakama 1 ekleyim 3.den 2 çıkartım 100 kötör yüklemiştim zaten bi tanede daha 100 yüklendi bi daha çok denedim ama olmadı sizde boşuna denemeyin

Tunyukuk

New member
Bu Ne Cin Fikirlilikmiş Yawww
Bırak Denemeyi
Kırk Yıl Düşünsem Aklıma Bile Gelmezdi

NeCcko

Altın Üye
Cep telefonun aldıgım ilk yıllarda telefon ile ilgili herşeyi denerdim, * la başlayıp # ile biten servis numaralarından tutun bedava kontor nasıl bulunur yollarına :D, en sonunda bi yöntem bulmuştuk günde 6 kontor alabilioduk, çok geçmedi açık kapanmıstı

HTML