KontÖrlerİnİze Sahİp Çikin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avea???

bi kaç gün önce başıma geldi.Cep telimde 19 kontör vardı ( gerçi ne çabuk 19 oldu ona bile şaşmıştım ama) ertesi günü hiç bir yeri aramadığım halde 1 kontörüm kalmış??? müşteeri hizmetlerini aradım ilk iki görüşmemde nedenini açıklayamadılar güya güncelleme varmış tamam da benim kontörlerimin ne şuçu var dimi??? 3. arayışımda olaydan 48 saat sonra müşteri hizmetleri anormal bir düşüş olduğunu gördü ve kontörlerimi geri vereceklerini söyledi.3 kere aradım şikayetim için bir kere bile bana dönmediler .Ya ben bu anormal kontör düşüşümü fark etmeseydim ne olucaktı ; ya benim tescilleyemediğim kontörlerim ne olucak.bundan sonra ben paronoya gibi sürekli kontörlerimimi kontrol edicem...

Mephisto

R€B€L
Onunuze gelen heryere o dur budur uye olursanız bal gıbıde kontorlerınız gıder.
Avea tamamen sucsuzdurda demıyorum ama neden benım basıma ne turkcellde ne aveade boyle bısey gelmedı bılmıyorum.

Konunun yerıde cep telefonlar bolumu olmalı.

Avea yetkılı bayi degiliz sikayet alalım :durdurun :D

hiç bir yere üye değilim ayrıca müşteri hiz.lerinin anormal düşüşü belirlediğini yazdım .benim amacım sadece arkadaşların kontörlerine sahip çıkması...uyanık olun haberiniz olmadan elllerini cebinize atmışlar...

fare_07

**forum haşeresi**
evet aynı sorun bendede var :mad:

beleş kontorum oldugu halde mesajlarımı kontdern kesiyo

2 gündür çileden çıkıcam ya

Moderatör
Moderatör
Tekrar ara Müşteri hizmetLerini ve Abonesi oLdugun servisLeri bi ögren derim..

konunun yeride burası değiL.. Burada Forum iLe iLgiLi öneri ve şikayetLerini diLe getir.

cLosed.

react

Admin
Süper Moderatör
konu kapanmışta trkcell de 1 haftada 2 kez basıma geldı,
durup dururken 50 kontor cukka oldu, hala nedenini çözemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML