Konservatuarda okuyanlar burayaaa!!!!!

jamesahmet

New member
slm arkadaşlar konservatuarda okuyanlar kendını göstersinn kimler varmış bakalım ben istanbul konservatuarda okuyorum

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
konservatuarda okumuyorum ama ordakilerin cogundan iyiyim enstrüman konusunda!!! 17 tane entr. calıyorum:D:D

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
cd yokta, valla ben herseyi baka baka video izleye izleye örendim ama ben 4 yasımda basladım ve 17 sene gecti. belkide alt yapı iyi oldugu için bana basit geliyodur enstrmanlar

ssttaaggee

New member
bu dünya da ne işin var senin cocum :) 17 ens. calıyon madem sıyırmış olman lazım bir de çalıyorum başka elime alıp tıngırdatıyom başka yanlış anlama ama yani biraz abartmışsın gibime geldi ben de konservatuvar mezunuyum ben hala herhangi bir enstrumanı çalabildiğimi iddia etmiyorum çünkü müziği deniz gibi görürsek biz onun için de ki küçük balığız herhalde ben böyle düşünüyorum Saygılar

muzo192

New member
abi 17 enst. çalıonda hepsinde prof. musun sanmam ben! bende uğraştığım müzik alettini çalıorum ama hepsinde usta değilim!! zaten katagorilere ayrıldığında yatkınlığın varsa çalarsın enstrumanı ama hepsini ustalıkla çalamazsın bence çalıosan helal sana elini öperim!
bende bu konservatuara gitmek çok istedimde abi ben kulaktan çalıom hep dediin gibi videolarda falan elleri izleyerek öğrendim çoğunu!! bilmek gerekio dimi noto mulakatlarda!!

h.yilmaz

New member
konservatuarda okumuyorum ama ordakilerin cogundan iyiyim enstrüman konusunda!!! 17 tane entr. calıyorum:D:D
seninki ne iş olsa yaparım diyenler gibi!!!
o kadar enstrümanı çalmaya çalışırsan hiçbirini doğru düzgün çalamazsın. geçmişteki dahi müzisyenler bile 3-5 enstrümanı geçmemişler-geçememişler. tabii iyi çalmak kaydıyla.

cursedewren

New member
bu işler oyle olmuyor ne yazıkki sen simdi kendini cok iyi cok imkansız bir işi basarmıs olarak goruyorsundur da ne yazık ki gercekler oyle degil:D bir enstrumanda uzmanlaşılır ona tamamen hakim olunur. tamam 2 3 de olabilir bu sayı ama. senin yaşında 17 olması imkansız üzgünüm:D boyle kendini dahi gibi gostermen de komik açıkcası okuyunca güldüm ben:D konservatuardakilerden iyisin he:d vay anasını be:D
öf neyse ugrasamıycam :D

LaKe Of TeArS

New member
bi ortaokul geyiği vardır hani..
limon kamyonu kaza yapmışta adam limonları sıka sıka bitirememiş=)
uhauhauhahuauhahuauhauhauh=)

21 yaş 17 ensturman ha=)
hadi 91 yaş olsun ne farkeder=)

HTML