Konser Topiki

Tum konser tarihlerini,yerleri vb. yazabilecegimiz bir topikimiz olsun dedim.. bence cok iyi oldu.. teker teker siteler de dolasip ogrenecegimize burda paylasalim..

Bafone

New member

Helloween den sonra bir başka Power devi daha ülkemize geliyor...Umarım bunlar hak ettiği ilgiyi bulur Helloween gibi olmaz Grup ; resmi sitesinde konser tarihleri arasında Türkiye'yi gösterdi :

Tarih : 14 Mayıs 2006
Yer : İstanbul Yeni Melek Gösteri Merkezi

http://www.blind-guardian.com/new_version/tours.php3

Bafone

New member
Apocalyptica Tekrar Türkiye'de !

Geçen yaz Rock'n Coke festivaline katılan Apocalyptica ; Türkiye'nin dört bir yanında 4 ayrı konser vermek için tekrar geliyor.Sahne performansı merak edilen grubun tekrar gelmesi sevindirici.Çünkü Rock'n Coke gibi bir festivalde çıktığı için birçokları gitmek istemedi...Ama bu şekilde bir sorun olmadan izleme imkanına tekrar kavuştuk.

Metal şarkılarını klasik müzik tarzında yorumlayan Apocalyptica sitelerinde yer alan habere göre Türkiye'de turneye çıkmaya hazırlanıyor.

En son geçen sene ülkemizi ziyaret eden grup, Mayıs ayında Türkiye'nin dört şehrinde birer konser verecek.Konser tarihleri ve yerleri ise şu şekilde :

25 Mayıs 2006 - Eskişehir - 222 Park
26 Mayıs Ankara - Çankaya
27 Mayıs İzmir - Fuar
28 Mayıs İstanbul - Yeni Melek Gösteri Merkezi.

Turneyle ilgili henüz başkaca ayrıntılar bulunmamakta...

Bafone

New member

Dokuz Eylül Üniversitesi Rock Topluluğu'nun 19 Mart Pazar günü İZMİR / Kemancı Bar'da düzenlediği organizasyonda yer alan gruplar ;

Soul Sacrifice (melodik death)
Catafalque (gothic/doom/death)
False in Truth (death metal)
Rampage (progresif/thrash/melodik)
Dawnfall (heavy)

Bafone

New member

Ankara'nın ünlü progressive metal gruplarından Dreamtone yeni albümü Sojourn'u tanıtım konserini Gölge Pub da yapacak. Ayrıca gecede Ankara'nın önemli heavy metal grubu Melatonin ve Neutron da gecede yer alacak.

Tarih: 19 Mart 2006
Yer: Gölge Pub (SSK işhanı 1.Kat Sakarya - Kızılay)
Kapı Açılış: 17.30
Bilet: 8 YTL (İlk bira dahil)

Bafone

New member
Anathema Türkiye'de:D Süper Bi Haber :)
25.05.2006 @ Istanbul
26.05.2006 @ Izmir
27.05.2006 @ Ankara
28.05.2006 @ Eskisehir
hoşgeliyosunuz da...niye üst üste geliyosunuz.....

Bafone

New member
kesinleşmiştir.
Tarih : ... Temmuz 2006
Venue TBA

saint and sinners benim en favori albümüm glami her ne kadar sevmesemde gelin Türkiye ye gelin...bu grubu bana 80 lerin müziğiyle aklını bozmuş bir abi tavsiye etmişti...
Whitesnake kadrosu ise hep şahane omuştur, çok kaliteli müzisyenleri barındırmıştır.Steve Vai,Neil Murray,Vandenberg,John Sykes,Rudy Sarzo,tommy aldridge,Glenn Hughes,Jon Lord ,Ian Paice, Cozy Powell, Tony Franklin, Earl Slick gibi müzisyenler gelmiş geçmiş gruptan.
Son dönem kadrosu ise yeme de yanında yat tarzı yine: Timothy Drury,tommy aldridge,Marco Mendoza, doug aldrich ve ve ve Reb Beach..Vokalde ise David Coverdale bence dinlenilmesi gereken bir grup en azından deneyin...bakın glam ı bende sevmem ama bu başka sanki...

Bafone

New member

Biletler : 17 ytl

Cem Köksal -- Neo Classiccal
Corona Borealis -- Melodic Death Metal

Bafone

New member

Progressive metal'in en basarılı gruplarından olan Opeth Turkiye'ye geliyor. Konserler Istanbul ve Ankara'da olacak. 29 Mart’ta İstanbul Yeni Melek ve 30 Mart’ta da Ankara Saklıkent'de olacaklar. Hayranları bu grubu eminimki kacırmayacaklardır...

Bafone

New member

CENOTAPH
UCK GRİND
NECROTOMY
NİTRO
sahne alacak gruplar en azından cenotaphı kacırmayın derim ben
konser studio liven da 24 mart saat 20 00 de baslııcak bilet fiyatı 12ytl
18 yas sınırı var adresi bilmeyenler için tarif ediyorum
istiklal üzerindeki ağa caminin sokağının sonunda ve solunda KAÇIRMAYIN

Bafone

New member

BİLET FİYATLARI
1.Balkon - 55 YTL
Ayakta Tam - 35 YTL
Ayakta Öğrenci - 30 YTL - SINIRLI SAYIDA

Scorpions ve UFO gruplarından tanıdığımız, ünlü gitar virtüözü MICHAEL SCHENKER kendi grubuyla ve solo çalışmalrıyla 4 Mayıs 2006 da Yeni Melek Gösteri Merkezinde ilk kez Türkiyede hayranlarının karşısına çıkıyor. Ben şahsen ufo grubunda kendisini hiç dinlemedim. Ama Scorpions'ta bayaa güzel şarkılarını dinlemiştim. Solo albümünüde dinledim. Güzel tavsiye ederim.

Bugünlük Bu kdar Haberim Oldukca Ekleyeceğim :) Güzel Ve Sert Konserleri Kacırmayın:)

Bu topiki sabit hale getirsek acaba nasıl olur ? ben moderatörü bulamadımda =)

Depeche Mode biletleri satışa sunuldu
80’li yıllara damgasını vurmuş, dünyanın en önemli mainstream pop gruplarından Depeche Mode, 30 Temmuz akşamı Kuruçeşme Arena’da İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Bu çok özel konserin biletleri satışa çıktı.

İSTANBUL - Depeche Mode İstanbul Konseri’nin biletleri, tüm Biletix satış noktalarından edinilebilir.

HTML