Komik.

andy1

New member
Koridor
Temelin **ki çok uzun Dursunun ki çok kısaymış. Bu 2 arkadaş birgün doktora başvurmuş.
Temel doktora
- Doktor bey benim şeyim çok uzun
demiş.
Dursun da
- Benim şeyim çok kısa
demiş.
Doktorda bunlara ilaç yazmış Temele *ik kısaltıcı Dursuna *ik uzatıcı yazmış doktor ilaçları verirken ilaçlar yere düşmez mi tabi ilaçlar karışır. Birkaç hafta sonra Dursun doktora baş vurur
- Doktor bey benim **kim hepten içeri girdi
demiş.
Doktorda tedirgin biçimde Dursuna
- Eee Temel nerde
demiş.
Dursunda
- Doktor bey temel şurdaki koridoru bi dönebilse gelecek
demiş.

Plaj
Temel bir gün plajda dolaşırken elleri ve ayakları olmayan çok güzel bir kadını güneşlenirken görmüş ve muhabbete başlamış havadan sudan muhabbet ederken birden Temel;
- "Sen hiç y*r**k yedin mi?" demiş.
Kadın bunu duyunca şehvetlenmiş ve fantezi kurmaya başlamış
- "Hayır yemedim" demiş.
Bunun üzerine Temel kadını kucaklayıp denize doğru ilerlemiş ve denize attıktan sonra;
- "Şimdi y*r**ğı yedin" demiş.

Düşman Karargahı
Bir kasabanın kilisesinde papaz vaaz vermektedir. Konu kasaba nüfusunun azlığına gelir ve papaz halkı çocuk yapmak için;
- ''Eşiyle cinsel ilişkide bulunan her kimse bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevap kazanır'' der.
Vaazdan sonra evine dönen çiftlerden birinde kadın kocasına yaklaşır;
- ''Hadi kocacım bir tabur asker öldürelim'' der.
Kocası kabul eder ve birlikte olurlar. Aradan yarım saat geçer, kadın yeniden gelir;
- ''Hadi kocacım bir tabur düşman askeri daha öldürelim'' der.
Adam yine kabul eder ve yeniden birleşirler. Aradan bir saat geçer, kadın yeniden gelir;
- ''Hadi kocacım bir tabur daha öldürelim'' der.
adam oflaya puflaya kabul eder ve yeniden birlikte olurlar. Bunun üzerinden bir saat geçer kadın yine ister adam bir nevi çaresiz yine;
- ''hadi'' der.
bu sırada çıkarttıkları seslerden rahatsız olan oğulları gelir odaya;
- ''Ya çok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum''..
Babası yakınır;
- ''Ne yapayım oğlum, düşman askerleri ananın *mına karargah kurmuş, öldür öldür bitmiyor''...

Açılmamış mal
iki *bne taksiye binmişler ve yola koyulmuşlar bu sırada birisi vaart diye yellenmiş biraz gülmüşler ve az sonra ikincisi zaart diye yellenmiş yine gülmüşler bu arada taksicininde yelleneceği tutmuş fakat ayıp olmasın müşterilere;
- "ciizzzzzzzzttt" diye bir ses çıkartmış.
*bnelerden bir hemen atlamış;
- "bak bak açılmamış mal nasıl belli oluyor" demiş

jangofet

Downloader Team Leader
eline sağlık fıkralar sağlam....

"errenn1994" mesajı düzeltir misin link vermek yasak...

HTML