komik mesajlar

.aybuke.

New member
--> seviyorum your eyes, çünkü onlar ery nice,bi kerecik kiss me, sonra don't forget me, kalbim atıyor küt küt for you, çünkü i love you !

--> www.irak.com'a vesikalık resmini çekip yolla, oradakiler savaştanda daha vahim durumlar oldugunu görüp sevinsinler:)

-->şirinler nasıl bu kadar çoğaldılar, yoksa hepsi şirineye mi kıydı?, aman Allah'ım yoksa şrine kaşar mı !?

--> cami hocası hanımlara vaaz veriyomus, kadınlardan biri sormuş; hocam bir mühendisle yatsam onun günahı ne kadardır? hoca: 80 kırbac, avukatla yatsam? hoca:90 kırbac, doktorla yatsam hoca: 50 kırbaç peki hocam bir hocayla yatsam,onun günahı nedir? hoca:seni gidi seniiii sen cennete gitmek istiyosuuun ! :) :)

--> yanıyor kalbim oksijen denen gazla, sevyorum seni sülfirik asitin fazla, azotmonoksit gibi eriyip gideceğim, beni sevdiğini sölemezsen potasyum klorür icecegim ...:vur

--> eğer beni unutursan: elinden kir, yüzünden pasak, burnundan sümük,başından sirke, sacından bit, gözünden capak, boğazından balgam eksik olmasın ! :aşk

--> zekeriya beyaz bir gün hacca gitmiş.. sıra şeytan taslamaya gelmiş tam eline tası alıp atacagı sırada şeytan yerinden cıkıp 'sende mi zekeriya' demiş :)

vaniyd

New member
sen sütlaç kadar tatlı,lahmacun kadar sıcak,çğköfte kadar yakıcı,dolma gibi çekici,bulgur gibi asil ve içli köfte kadar mükemmel birisin
buda benden olsun elıne saglık guzeller:vur

HTML