Komandolar

dumurcan

New member
ben çok istiyodum komando olmayı ama nasip olmadı .bölüğüm özel bi görev için hakkariye gitti bizi götürmediler kısa dönem oluğumuz için çok yalvrdım üsteğmene ama nasip olmadı.biz millet olarak ordumuzun arkasında durursak bu ülkeye bu vatana hiçbir şey olamz arkadaşlar.provakasyonlara yıpratma çalışmalarına aldanmayın biz TÜRK doğduk.Bu ayrıcalığın keyfini çıkarın.Bu topraklarda yaşamanın bedeli kandır ve sırası gelen bu bedeli ödeyecek korkmayın!! SİZ TÜRKSÜNÜZ

cozumsuz

New member
ben burda askerlık yaptım burası gercekten cok tehlıkelı bır yer ama bolge olarak ama buranın korunması turk genclerının elınde oldugu için kımse cesaret edıpte saldırya gecemıyor burda askerlık kım yapmıssa benımle irtıbata gecsın lütfen bende bu yerde görev yaptım 14 ay boyunca allah kımseyı oralara dusurmesın

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
ben burda askerlık yaptım burası gercekten cok tehlıkelı bır yer ama bolge olarak ama buranın korunması turk genclerının elınde oldugu için kımse cesaret edıpte saldırya gecemıyor burda askerlık kım yapmıssa benımle irtıbata gecsın lütfen bende bu yerde görev yaptım 14 ay boyunca allah kımseyı oralara dusurmesın
Kardes ben otlucada yaptim Dag Komando Tugayi

mesajlarini buraya yazabilriisn...

1001Design

330i ///M3 Design
eLine, yüregine sagLik kardesim