Komşu Ziyareti

emir_18

New member
Komşu Ziyareti
-Hoş geldiniz memnune hanım, hoş geldiniz. Aaa durma öyle ayakta yabancımısın, geç otur şuraya.
-Ayy canım be ne de özlemişim seni. Gel şöyle bir öpeyim. İnanmassın ama dün gece rüyamda gördüm seni şekerim. Sen uzun bir mağaranın içerisinden bana ''gel gel'' diye sesleniyordum. Bende dayanamadım geldim ayol ahaha.

-Ne iyi ettin kız. Bende evde kalmış kızlar gibi bütün gece sıkıntıdan patlayıp duruyordum ayol. Zavallı kocacım Osman da sabahlara kadar eve ekmek getirmek için çalışıyor. Sabah bir bakıyorum eve kasalarla ekmek ehehehe.

-İlahi meftune sen adamı öldürürsün ayol. Hatırlarmısın bir kere birlikte Necmi Amcanın cenazesine gitmiştik. Sen gine orda bir cenaze fıkrası anlatıp tüm milleti gülmekten kırmıştın.

-Ayy ne yapayım kız. Mayamda var bir kere. Stand Up çı olcak kadınım ama sürünüyorum buralarda. Aaa lafa daldık kız bak sana ne içersin demeyi sordum. Ne içersin çay, kahve, kezzap dermişim.

-Çay alayım çay. Kezzap mideme dokunuyor, geceleri sancı yapıyor bende.

-Senin kocan Hüseyin abi ne yaptı iş bulabildi mi?

-İşi kim kaybetmişte biz bulalım ayol.

-Bilmem geçenlerde gazetede zayi iş ilanı gördüm ama bulurmusun bilemem.

-Bırak şimdi lakırdıyı kız bak haberler bomba gibi bomba. Bu haberi duyunca kulaklarına inanamıyacaksın.

-Heycanlandırma ayol reha muhtar gibi adamı söyle haberi.

-Hani hatice teyzenin aylaş bir kocası vardı ya. Adam kırkından sonra azmış karısının üstüne 15 lik çıtır kuma getirmiş azerbeycandan.

-Ayy doğrumu söylüyün kız şıllık. Bizim aksaçlı Hilmi amca gitmiş karısının üzerine kuma getirmiş ha. Atalarımız boşuna dememiş ''kırkından sonra azanı tebeşir paklar'' diye.

-Bende başta inanmamıştım ama haberin anadolu haber ajansı tarafından doğrulandığını duyunca inandım. Dur dur daha bitmedi ayol. Bizim kumayı gören Hatice teyze de ne yapmış biliyor musun?

-Çatlatma adamı ayol nerden bileyim ne yapmış.

-Hilmi amcanın eve kumayı getirdiği günün sabahı erkenden evden kaçmış.

-Aaa sonra sonra.

-Dur adamın ağzına tıkama kelimeleri, iki lokma nefes alayım. Gidip bir kuyumcu da bileziklerini bozdurup doğru Azerbeycana ilk uçakla uçmuş. Bu arada bizim Hilmi amcada ev boşaldı kurtulduk diye sevinmiş. Ama Hatice teyze bırakırmı adamı öyle çıtır kumaya. Azerbeycandan Hilmi 15 yaşında kuma aldı diye, kendisi de 12 yaşında daha götü boktan çıkmamış bir erkek almış gelmiş.

-Ayy bizim Hatice teyze de az orospu değilmiş ha.

-Getirmiş 12 yaşındaki kumayı oda Hilmi amcanın üstüne.

-Eee işler karıştı.

-Daha sonra bizim iki azerbeycanlı kuma birbirine aşık olmasın mı iki günde. Veletler bir gün bohçalarını toplayıp kaçmışlar tekrar Azerbeycana.

-Desene gine baş başa kaldı bizim yaşlı kurtlar.

-Valla neler oluyor şu dünyada haberimiz yok. Ayy benden duymuş olma ama senin kocan hakkında da mahallede çeşitli söylentiler var.

-Ne söyletisimiş, koparırım vala kocacıma laf atanı.

-Bilmem artık söylentimidir, gerçekmidir. Ben burda bir elçiyim tarafsız habercilik adına konuşuyorum. Senin kocanı bizim kapıcı memet efendi. Karşı apartmandaki orospunun evinden içeri girirken görmüş. Daha sonra mahallenin dedikodu şebekesinden sorumlu şef Cevriye abla kocan ile gine aynı orospuyu sokakta uygunsuz biçimde görmüş.

-Uydurma be uydurma dedikoducu kaltak seni. Benim kocam benim üstüme en ufak gül bile koklamaz şıllık.

-Kaltak senin anandır bir güzel aldtmış işte seni ohhh yarasın Osman abiye. Ne gül koklaması be adam resmen çınar ağacı gibi karıyı koklamış valla.

-Defool, defool git evimden kaltak. Senin gibi komşu olmaz olsun yalancı orospu seni. Esas orospunun alası sensin. Geceleri yatak odandan gelen ses tüm mahalleyi inletiyor be.

HTML