kolay bi hack yöntemi dağa

captain_27

New member
evet arkadaslar merhaba bu verecegim yontemle yeni kucukhackerlar yetisecek nese baslayayim anlatmaya:D
ilk once biz hackerlarin en sevdigi site olan www.google.com a giriyoruz.Sonra "inurl:yazdir.asp?haber_id=" bunu aratiyoruz karsimiza cikan sitelerde "id=" den sonra sayi olacaktir ornegin "id=551" gibi biz ordaki yaziyi silecez yani 551i ornegin onun yerine

1%20union%20select%200,admin,sifre,0,0,0,0,0,0,0,0 ,0,0,0%20from%20ayarlar%20where%20admin=admin

yazacaz ve karsimiza ne cikti ole admin username ve passwordu evet arkadaslar karisik olmadigindan hangisinin kullanici adi hangisinin sifre oldugunu anlarsiniz hemen:D

sonra admin paneline girmek icin
http://www.siteadi.com/yazdir.asp?haber_id=174

yazdira kadar silip admin yaziyoruz
http://www.siteadi.com/admin (bole olcak )

sonrada elimizdeki sifreleri yazarak admin olarak giris yapiyoruz:D

anot

New member
palavra tamamen... md5 şifresi lazım olacak... atminin şifresini deneme yanılma kırmak için 1 ömür lazım...

babyWoLf

New member
Cidden palavraya benziyor

tamam admin sifresini veriyor ama admin paneline giris sekli yanlıs....:eek:

dursun

New member
bu yöntem işe yaramaz

onurabi

New member
şu elemanın açtığı konular tam stand-up lık varya.
böyle birşey yok kardeşim her açtığın konu palavradan ibaret dalga mı geçion sen insanlarla?

captain_27

New member
ben insanlarla dalga gecmem tamam mı ben bildiklerimi öğretmek bilmediklerimi öğrenmek için girdim üye oldum bu siteye dalga gececek baska cok yer var ama bura yeri değil bide yorumlarına biraz dikkat insan gibi yorum yap ileri geri konusmana gerek yok hava atıp dur ma :mad:

ben size 100 de 100 olcak diye bişey demdim ama zaten hack de kesin diye bişey de yoktur bunu aklının bi köşesine korsanız sevinirim ama kim ne derse dedin ben bunla cogu zaman güzel şeyler yapıyom her zaman olcak diyede bi kural yok biz arkadaslarla bilgimizi paylasalım dedik siizn konusmalarınıza bakın 'onurabi' sana diyom senin daga bi mesajın bile yok tşk yok hiç bişey yok benim mesajlarım ı ne zaman okudun da böle konusuyosun

MiKeRiNoS

New member
arkadaslar tmm sız tartısıyonuz ama saygı göstermenız gerekır. cogu yazılanları bende çalıstıramıom :D dogru veya yanlıs.... hepsını anladımda biri var PAYLASIM die. sen ne dıye yazdın o msjı. bi kac yerde de var o msj. içinde kimbilir ne var?? arkadasım paylasım yapıoz burda kekleme deıl..!

lutfen emege saygı gösterın.. elıne saglık arkadasım. paylasımlarına dvm et :D

HTML