Kolay adsense hesabı almak

qra1

New member

Hızlı bir şekilde nasıl Adsense hesabı alırız ?
1. Azda olsa yararlı bir içerik olması
2. Düzgün bir içerik
3. En az 3 adet makale ve üstü olması gerekiyo
4. Düzgün bir adres girişi
5. Başvurmanız
Resimli olarak adres bilgisi girme

Adres Girişi Böyle Olmalıdır...

Yukarıdaki saydıklarımı düzgün bir şekilde yaptığınız zaman mutluka kısa sürede adsense hesabınız onaylanacak.
- Ben hepsini yaptım ama hala bekliyorum diyenler vardır kesin...
Cevaben ; Mutlaka yanlış veya eksik bilgi girişi yapmış olduğunuzdandır.
Aksi tatirde beklemeniz veya olumsuz bir cevapla karşılaşmanız içten bile değildir.
Bazı arkadaşlar bir sitenin en az 6 ayı doldurması gerektiğini söylüyorlar bu tamamen yanlış bilgidir.
Bir sözümüz vardır 1 deli kuyuya taş atar 40 akıllı çıkaramaz diye ( umarım yanlış söylemiyorumdur )
6 ay konusu böyle bir şey tamamen yanlış sitenizin / domaininizin 6 ay doldurması sonucunda onay alabilirsiniz diyenler yanlış bilgi sahibi olanlardır
Bazı arkadaşlarımızın sorularını cevaplandırmak istiyorum

Soru
1- Ben başvurdum cevap gelmedi uzun zaman oldu aynı adres telefon farklı isim bilgisi ile yeniden başvurmam doğru olurmu?

Cevap : Hayır doğru olmaz.
Nedeni ise daha önce başvuruda bulunurken verdiniz, Başvuru beklemede google çalışanları
Başvuru değerlendirirken aynı adres ile karşılaşırsa direk olumsuz yanıt veriyor.
Buna karşın yeni başvuracağınız bilgilerde adres kısmını daha önceki bilgilerle bire bir aynı doldurmayın.
Şu şekilde yapabilirsiniz; mahalle aynı cadde aynı apartman adını değiştirebilirsiniz numarasını değiştirebilirsiniz daire nosunu değiştirebilirsiniz.
En önemlisi aynı telefon numarasını vermemek.

Soru
2- Adsenseden olumsuz cevao geldi aynı site ile başvuru yapabilirmiyim?

Cevap : evet tabiki yapabilirsiniz.

Soru
3- Türkçe karakter ile başvursam kabul olurmu?

Cevap : Adsense Türkçe karakter kabul etmiyor. Türkçe karakter girmemeye dikkat edin.

Soru
4- Blog üzerinden başvuru yapınca daha hızlımı olumlu cevap geliyor.

Cevap : Hayır... Nasıl hızlı bir şekilde olumlu cevabın gelmesi sadece Blogla sınırlı değildir.
Paralı domain ve hostunuzlada yukarıdaki bahsettiğim 5 İşlemi yaptığınız zaman yine hızlı bir şekilde olumlu cevap alabilirsiniz.
Ayrıca ben o kadar başvurdum bayadır bekliyorum yada olumsuz cevap aldım ve sıkıldım bu durumdan.
Bana yardımcı olacak biri yokmu diyenler için ben varım :) Ben yardımcı olurum size!

Orjinal Makale : Hızlı Adsense Hesabı Almak | Adsense
LÜtfen Kaynak belirtiniz...

Msn adresim ; [email protected]