kod 39

truvaboy

New member
arkadaşlar bilgisyarda klavyeyi çalıştıramıyorum. maus çalışıyor ama klavye sürücülerinde bu hatayı veriyor. windows un kendi kod çözümünü denedim olmuyor devamlı bu hatayı veriyor. "Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39)" sürücüyü cd den yüklemeye çalışsam dahi hep aynı hatayı veriyor. çözümü varmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

mchasso

New member
arkadaşlar bilgisyarda klavyeyi çalıştıramıyorum. maus çalışıyor ama klavye sürücülerinde bu hatayı veriyor. windows un kendi kod çözümünü denedim olmuyor devamlı bu hatayı veriyor. "Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39)" sürücüyü cd den yüklemeye çalışsam dahi hep aynı hatayı veriyor. çözümü varmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
klavyen usb mı?

truvaboy

New member
bozuk değilmiş. yeni klavye aldım oda aynısını yaptı :) . allaaam ya çıldıracağım yokki bi civatası sıkayımda kurtulayım

truvaboy

New member
ewt baktım her şey normal. görev yönetecisine baktığımda sürücü bozuk görüyor. tekrar cd den yada otamatik yükle dediğimde Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39) uyarısı geliyor

mchasso

New member
ewt baktım her şey normal. görev yönetecisine baktığımda sürücü bozuk görüyor. tekrar cd den yada otamatik yükle dediğimde Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39) uyarısı geliyor
dostum pekı en son ne zaman calısıodu klavye?sıstem gerı yuklemeyı dene?

truvaboy

New member
ewt aldım. hatta açılışda f8 ile windovs en son düzenli çalıştığı yerden açtım ama gene olmadı. galiba formatı yiyecek. bazı verileri yedeklememiştim o yüzden kurtarmaya çalışıyorum ama olmayacak zannedersem. acaba trojen yada virüsmu bulaştı ondan dolayı olabilirmi

mchasso

New member
ewt aldım. hatta açılışda f8 ile windovs en son düzenli çalıştığı yerden açtım ama gene olmadı. galiba formatı yiyecek. bazı verileri yedeklememiştim o yüzden kurtarmaya çalışıyorum ama olmayacak zannedersem. acaba trojen yada virüsmu bulaştı ondan dolayı olabilirmi
dostum olabılır + format attın duzelmezse anakartında problem var?

µ.CastieL

New member
hocam temiz bi format tek çözüm gibi duruyor. verilerini yedeklemek için int. sınırsız ise hotmailin 5gb lık sanal hard disk adında yenı bı uygulaması war onu deneyeblirsin yada al boş dwd bas neyın war neyın yok ;)

geçmiş olsn kolay gelsin...

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
format şart aynı olaya tanık oldum msn le ilgili bi vürüs neden oluyo klavyeyi kitliyo bi müşterimde olmuştu format düzeltiyo fortmatlada olmassa düzelmesse yedekledigin dosyalarda olabilir vürüs en olmadı usb klavye kullancan ama format dene derim

HTML