KnowN'dan şikayetçiyim !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mercankadi

New member
Sayın yöneticiler bugün bir konu açtım konu aynen şu :

Bahsettiğimiz sistem şöyle çalışıyor.

İlk önce bu programı indirip kuruyoruz:[8 Mb]

http://rapidshare.com/files/220057611/telefonbizden-0.1.2__mercankadir_.exe

Daha sonra http://www.telefonbizden.com/ adresine giriş yapıp üye oluyoruz.[üyelik açılmıştır ve tamamen ücretsizdir]

Program nasıl çalışıyor :
Programı açın
Arayacağınız numarayı çevirin [Ev telefonu arayacaksanız alan koduyla beraber yazın ama başına 0 yazmayın mesele Istanbul için 212xxxxxxx]
Reklamı izliyoruz.
Ücretsiz görüşmeye başlayın..

Not:Bilgisayarınızda mutlaka mikrofon olmalıdır.Süreler değişiyor.

Türkiye dahilinde sehirlerarasi sabit numaralar 4 dk. cep numaralari ise 1,5 dk bedavadir. Bu süreler sonunda görüsme otomatik kesilir.[son 10 sn de uyarı verir]

Peki bu derenin suyu nereden geliyor derseniz; sponsor reklamlar izleyerek sponsorlar konuşmaları ödüyor.

İnşallah bu gibi faydalı servisler devamı gelir..

Aklınıza takılan soruları İletişim veya Sıkça sorulan sorulardan bakabilirsiniz.

http://www.telefonbizden.com/

Kendi PC'm den caps:

Not:Ben 3 aydır kullanıyorum herhangibir sorun yok merak etmeyin
Konu açtığım anda KnowN tarafından silindi ben de msn den sordum ona neden sildiğini aramızda geçen konuşma aynen şu :

mercankadir / / / M                 (15:48):
*s.a. usta
*
Şu anda bir titreşim gönderdiniz.
*
         ﻻ ҚnowN [ SeninLe Yaşıyorum..! ]            (15:50):
*a.s
mercankadir / / / M                  (15:50):
*ya ben HH ye konu açtım da anında silindi
         ﻻ ҚnowN [ SeninLe Yaşıyorum..! ]            (15:50):
*telefon
         ﻻ ҚnowN [ SeninLe Yaşıyorum..! ]            (15:51):
*konusumu
*ßen siLdim
 mercankadir   / / / M                 (15:51):
*ewt
*neden
         ﻻ ҚnowN [ SeninLe Yaşıyorum..! ]            (15:51):
*hesap mı vereLim
*ßöLüm KuraLLaRINI Oku
Bölüm kurallarını okudum ve herhangibir kurala aykırı geldiğimi göremedim , bir kurala karşı geldiysem de bu kadar sert olmamalı Moderatörler ...

Saygılar

ManUtd

Nevşehir Lee
arkadaşım o konu zaten sabite alınmış ve çook önceden alınmış bir konudur.
araştırmamışsın neden üsteliyorsun.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
:hhmanD :hhmanD

mchasso

New member
Knownda sana zaten bişi dememiş kuralları oku demiş. hala okumamakta ısrar ediyosun heralde..konu niye açarsınız anlamam ilgili bölümde öneriler şikayetler bölümü zaten mevcut..

mercankadi

New member
Hangi sabitte aceba ???

Önceden HUT programlarda sabitdeydi evet ben de ilk önce oraya baktım sabitten kaldırılmış ben de silinmiştir diye düşünüp yeni konu açtım

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Ona Sadece Tanrı Hesap Sorar ßıLmıyormusun Sen.. =)

ßoş ßoş İşLerLe Uqrasma Dostum..

Madness

Banned
Konuyu forumda ilk veren kişi Fofer'dir. Ve siz üyeler arama yapmadan konu açarsanız malesef emekleriniz boşa gidiyor.

Konuyu daha önce açan kişilerin emeğine saygı olarak konunun kapanması çok doğru.

Known yada başka bir mod, kendi zevkine konu kapatmaz. Bizler sadece ve sadece kuralları uygulayan ve bölümümüzde düzen sağlayan kişileriz...

Ω€яэмΩ

˘Θ˘ SκμІІ &#9
Ahaha baya güldüm yha !
Known bosuna kapamaz konuyu bi bildiği vardır dostum ...

yüce_türk

Banned
arkadaşım söylediğine göre bir iki yere bakmış görememişsin buna rağmen konu kapanıyorsa vardır bi hikmet de iyice ara neden kapandığını zaten anlayacaksın .olur böyle vakalar

Newwave

Altın Üye
Böyle problemleriniz için ilgili bölümün şikayet & öneri başlığını kullanmanız daha uygun olmazmıydı arkadaşım ? : (

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
bölümdeki şikayet başlıkları ne güne duruyor anlamıyorum doğrusu.. her sorununuzda konumu açacaksınız..

işimiz iş o zaman.. biz arkadan temizleris artık..

hem bak gereken açıklamalarda yapılmış.. verilmiş demekki konun. arama butonunu iyi kullanırsan sorun kalmayacaktır :)

ya ben diorum bu adamı atın dışarı die ama yok kimse dinlemiyor ki beni :) known dışarıı :p

Madness

Banned
bu konu kapatılsın. konown sen bızım herşeyimizsin:D

Yanılıyorsun arkadaşım... Known benim tek düşmanımdır...:hadiordan

Bence derhal görevden alınmalı ve sınırsız olarak banlanmalıdır...:angry

KırmızıKız'ın önerisine katılıyorum ve desekliyorum....

unuturum76

New member
ben de programdan şikayetçiyim kurdum üye ol ana sayfasından formu doldurdum onay kodu her bi şey doğru ama beklenmeyen bir hata oluştu diyor ne hatasıysa onu da anlamış deilim neyse arkadaşın emeğine teşekkür ederim.Mercan kadir kardeşim moderatör arkadaşlar zaten bu formun can damarlarıdır haksızlık etmeyelim bence bir bildiği vardır elbette bize de açıklar ön yargılı olma kendini üzme.

wexsel

New member
Yanılıyorsun arkadaşım... Known benim tek düşmanımdır...:hadiordan

Bence derhal görevden alınmalı ve sınırsız olarak banlanmalıdır...:angry

KırmızıKız'ın önerisine katılıyorum ve desekliyorum....
o senin sorunun:D forum siteleri hep saçma gelmişti bana ta ki hackhell le tanışana kadar ve benim izlenimime göre bu sitenin en başarılısı known.

yani benim bu güne kadar gördüğüm.:D

ßehemoth

Banned
Evet Knowndan Bende Sikayetciyim Bole Lamerlerle Ugrastıgı İçin ^ ^ Lamer Derken Kastettiğim Konuyu acan ki$i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML