Knigt Online bitmiştir.

• Konbuyu başlatan lighter
  • Başlangıç tarihi
L

lighter

Guest
Knight Online, Bot ve Koxplar bitmiştir.

Evet arkadaşlar. Şimdi ne alaka diyeceksiniz ama olayı şimdi size açıklayacağım. Kolebot'un onlinehile adlı internet sitesinde elite item almak için araştırma yapıyordum. K2 network bayii gibi bir adam buldum. Adamda yok yok. Adamın adı zraile. SOnra bu adamın mesajlarına baktım ve şu dikkatimi çekti. Adam Char kasıyor elite itemler falan aşmış adam. Bir mesajda banlanmamak için millete verdiği mesaj şu; "KOAB+ SandBoxie Kullananlara Multi ile ban yememeleri içinbi kaç tavsiye vereyim.

1-Her 12 saatte 1 İp değiştirin.
2-İnternetten Mac Adress changer bulun.IP değiştirdikten sonra MAC adress değiştirin.
3-Her 4 günde 1 PC nizin adını değiştirin.
4-Her 5 saatte bir log.klg , Scheduler.ini dosyalarını silip info Klasorundeki Dosyaları temizleyin.(Oyundaykende yapabilirsiniz.)
5-Mutlaka Girdiğiniz Charların id'leri seri olmasın.Mail adresleri id ye benzemesin.Gizli sorularınızı bile farklı yapın.Her Charda farklı mail farklı gizli soru kullanmanızı tavsiye ederim.
6-Ks atılan ve Çok fazla player uğrayan slotlarda kasmayın.Sırf bunun için 1 hafta uşratım.(örnek vermek gerekirse Eslante Gate ilerisinde 3 Slot Garuna Ape kadar iyi kasar,Item para kasmak istiosanız GG yerine Eslant Dark Mare.3 Tane 80 archer şart.)

NOT : C:\Sandbox\Kullanıcı Adınız\DefaultBox\drive\C\GamersFirst içindeki log.klg,Scheduler.ini ve info kalsorunun içindekileride aynı şekilde silmelisiniz.

Mac Adress değiştirmek isteyen arkadaşlara Link aşşağıda:

Mac Adress Changer" yani beyler 5 saatte bir bu adamın dediklerini yapacaksınız o zaman ban yemezsiniz belki. Bu da demek oluyor ki ben bütün itemlerimi satışa çıkarıyorum ve oyunu bırakıyorum.