Knight ta sorun yaşıyorum.yardım eder misiniz ?

bL00dymaRy

New member
Öncelikle herkese merhaba.akara bölümünde bir rogue açtım fakat hiç bi şekilde üzerime ne giysi giyebiliorum ne de elime başta başladığım bıçaktan başka bir silah.herşeyi doğru yatırdım onla alakalı değil fakat ekranda şöyle bir yazı çıkıyor elime bişey almak için tıkladığımda =>

item restoration:it is impossible to contiune with the transaction once the seal has been broken.do you still want to continiue ?

confirm diyorum yine olmuyor.başka bölümde warrior açıp denedim yine aynı oldu.yardımcı olur musunuz ?

b_clonel

New member
Öncelikle herkese merhaba.akara bölümünde bir rogue açtım fakat hiç bi şekilde üzerime ne giysi giyebiliorum ne de elime başta başladığım bıçaktan başka bir silah.herşeyi doğru yatırdım onla alakalı değil fakat ekranda şöyle bir yazı çıkıyor elime bişey almak için tıkladığımda =>

item restoration:it is impossible to contiune with the transaction once the seal has been broken.do you still want to continiue ?

confirm diyorum yine olmuyor.başka bölümde warrior açıp denedim yine aynı oldu.yardımcı olur musunuz ?
"The seal"* denilen nesne kırık-bozuk olduğu için işlemi yapmana izin vermiyor.

*: Mühür

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
güzel kardeşim hayırlısı böyleymiş sana bir işaret bırak oyunu bağımlılık yapıyor sonrada paran neyin varsa ona yatırıyorsun illet başka oyunlar oyna.

itemler yenileniyor senin itemlerinde sorun var

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
itemlerin çakma olabilir kardeş fake ucuzamı aldın itemleri ?

itemleri bankaya koy relog at oyuna tekrar gir.... çözüleçektir kanımca

yada clientten kaynaklı bir sorundurr

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Yha KO oynucağına git WOW yada LineAge 2 tarzı oyunlar oyna :)