Knight Online Buglar Ve Hileler (No Program)--BÖLÜM KURALLARI--OKUMADAN KONU AÇMAYIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Knight Online Buglar Ve Hileler (No Program)--BÖLÜM KURALLARI--OKUMADAN KONU AÇMAYIN

Evet arkadaşlar knight Online için ayrı bölü açmaya karar verdik ve ortaya 5 ayrı altbaşlık altında bölümler çıktı

BU BÖLÜMDE

1-)Knight Online ile ilgili bugları ve hileleri paylaşabilirsiniz.

2-)Her türlü program koxp vb. paylaşımı YASAKTIR!!!

3-)Knight Online Buglar ve Hileler bölümünde paylaşım amacı içermeyen konular tamamen yasak
(açılırsa silinecektir).İSTEK YAPMAK İÇİN KONU AÇMAYIN

4-)FORUMUN DİĞER BÜTÜN BÖLÜMLERİNDE VE BU BÖLÜMÜNDE MSN ADRESİ vb. vermek YASAKTIR.aynı konuya çok sayıda mesaj yazmak yerine birbirinize PM(özel mesaj) atıp sorunu msn adreslerinizi alıp birbirinizle msn den konuşabilir sorununuzu halledebilirsiniz.

5-)önerileriniz ve şikayetleriz için sabit başlık vardır orayı kullanarak cevap almanız daha kolaydır. Öneri başlığı linki >>>http://www.hackhell.com/showthread.php?t=159188

6-)Konularda yazdığınız başlıklara biraz özen göstermelisiniz ki, konuya girmeden ne olduğu anlaşılabilsin.mesajlarınızı ve özellikle de başlıklarınızı daha özenli yazın!

herkese iyi forumlar.

react

Admin
Süper Moderatör
DUPE ile ilgili başlık açmak yasaktır.

• Dupe ile ilgili başlık açacaksanız bana pm atın ve kanıtlayın yöntemin çalışırlıgını bunun dısında ki başlıklar bizlerin güvenliği için yasaklanmıştır,iyi forumlar.

mObİdİk

New member
ac tools la ilgili macro

Ac Tools ve macro ile ilgili bilgi vermek yasaklanmıştır bunları bi daha paylaşan her kim olursa olsun mod lar hariç cezalandırılacaktır...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
>>>> hilaladamın koxpları ile ilgili... <<<<

arkadaşlar aşağıda yazılanlar 1474 koxp içinde aynen geçerlidir. bu adam ne zaman keylogersiz koxp yaparsa (ki bu hiçbir zaman olmayacak sanırım) bu uyarıyı da o zaman kaldırırız...

Arkadaşlar hilaladam denilen arkadaş tekrar göreve dönmüştür. Şuan internette dolaşmakta olan ve crackli diye tabir edilen usko_koxp v.1472 hiç güvenli değildir. Ayrıca hilaladam tarafından yapılan "KOXPSTOP1472" isimli crack dosyasında 2 adet virüs bulunmaktadır. Bu sayede sayesinde pc'nize bulaşan trojen bilgisayarınızı herkesin kullanımına çok güzel açar... açılan port sayesinde işi bilenler pc'nize çok güzel göz atabilir...

Hilaladamın koxpu zarasızdır diyen arkadaşlar olursa onlarada da bir sözüm var. Azcık winhex bilginiz varsa crack dosyasını açıp içeriğine bir göz atmanızı öneririm. Şahsen ben winhex kullanmayı bilmiyorum. Ama üniv.den çok iyi bir programcı olan eski bir arkadaşıma son 30 dakikdadır programı incelettim. Sağolsun beni kırmadı, bana zaman ayırdı ve programda 5110 portuna rastladı.

Siz üyelerimizden tek isteğim olacak. Hacksiz bir knight online için lütfen Knight Online (Özel Bölüm) modları tarafından yayınlanmayan koxp olsun, crack olsun, her hengi bir dosya yada eklenti olsun... bunları kullanmamanız. Çünkü lamer diye tabir ettiğimiz bazı uyanıklar bu crack dosyasıyla yada başka bir eklenti ile tekrar kod düzenlemesi yaparak bu port yada portları kendi kullanımına çevirebilir. Biz sizin rahatça oynayabileceğiniz bir oyun ortamı yaratmak için buradayız... Bunu asla unutmayın.

İzinsiz program yada eklenti paylaşanlar bannlanacaklardır. Sonra "ben şu şu paylaşımı yapmıştım, bana neden bann attınız, program alıntıydı" demeyin. Verdiğiniz dosyanın sorumluluğu tamamiyle size aittir ki dosya vermekte yasaktır.

Şüphelendiğiniz paylaşımları gördüğünüz anda lütfen bizlere aşağıda bulunan isimlerinize tıklayarak pm ile ilgili konunun linkini bildirin. Ayrıca bize pm attıktan sonra size vereceğim likede ilgili konunun linkini belirten bir şikayet / ihbar mesajı yazın.

revolation (mod.)

NeCcko (mod.)

Lamagro (mod.)

Şikayet/İhbar Hattı

ilginize ve desteğinize teşekkürler...

iyi forumlar ve iyi oyunlar dilerim... en güzel buglar sizinle olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML