klasör seçenekleri çok acil ama çok acil

ismail_cem

New member
gizli klasörlerimi görmek için kullandığım kalsör seçnekleri menüsünü bulamıyorum hem denetim masasında hem de üstte araçlar-klasör seçenekleri yazan yerde yok bana çok acil yardımlarınızı bekliyorum...!!!!!!

ismail_cem

New member
işte bunu çıkartamıyorum zaten olay bunu bulmakta yoksa nasıl yapıldığını biliyorum denetim masası listesinde de yok zaten ordan oluyrdu ama yok:(:(:(:(

aorator

New member
BU SENİN İŞİNİ GÖRÜR

gizli dosyalar sorunu
gizli dosya ve klasörleri bulamadınız veye gizli dosya ve klasörleri göster dediniz olmadı mı işte yolu altta

arkadaşlar başlat ara dosya yada klasör oradan ne sakladıysan resim mi bilemem (mesela resim arıyon resim müzk yada video de resim de altta gelişmiş arama seçeneklerini kullan var oradan
ilari düzey seçenekler de gizli dosya ve klasörlerde ara de ve aramaya başla ve finişhed bitmiştir
-emeğe saygı teşekkür butonu

Denedim Kesinlikle her pc de pozitif sonuç aldım
Bu tip virüsler temizlenseler bile arkalarında bunun gibi kötü izler bırakırlar. çözümü cyber warriordan yazıyorum tamamen alıntıdır...

Dosya gizleme ve gösterme seçeneklerinde sorun varsa çözümü?

1-) başlat->çalıştır->regedit->HKLM->software->microsoft->windows->Currtnet versi..->
explorer->advanced->folder->hidden-> evet olayı burada bulunan iki dosya içerisinde
Gerçekleştireceğiz...
Showall bütün dosyaları göster... bu dosyaya tıklayın
orada bulunan chackedvalue değerini 1 yapın ama çok dikkat edin
REGDword olacak
Sonrada
Nohidden dosyasına tıklayın oradaki chackedvalue değerinide 2 yapın
Ve Sorun ortadan kalkmıştır Kolay gelsin...

üstteki yol denendi ve kesin çalışıyo.

seyyid

New member
BU SENİN İŞİNİ GÖRÜR

gizli dosyalar sorunu
gizli dosya ve klasörleri bulamadınız veye gizli dosya ve klasörleri göster dediniz olmadı mı işte yolu altta

arkadaşlar başlat ara dosya yada klasör oradan ne sakladıysan resim mi bilemem (mesela resim arıyon resim müzk yada video de resim de altta gelişmiş arama seçeneklerini kullan var oradan
ilari düzey seçenekler de gizli dosya ve klasörlerde ara de ve aramaya başla ve finişhed bitmiştir
-emeğe saygı teşekkür butonu

Denedim Kesinlikle her pc de pozitif sonuç aldım
Bu tip virüsler temizlenseler bile arkalarında bunun gibi kötü izler bırakırlar. çözümü cyber warriordan yazıyorum tamamen alıntıdır...

Dosya gizleme ve gösterme seçeneklerinde sorun varsa çözümü?

1-) başlat->çalıştır->regedit->HKLM->software->microsoft->windows->Currtnet versi..->
explorer->advanced->folder->hidden-> evet olayı burada bulunan iki dosya içerisinde
Gerçekleştireceğiz...
Showall bütün dosyaları göster... bu dosyaya tıklayın
orada bulunan chackedvalue değerini 1 yapın ama çok dikkat edin
REGDword olacak
Sonrada
Nohidden dosyasına tıklayın oradaki chackedvalue değerinide 2 yapın
Ve Sorun ortadan kalkmıştır Kolay gelsin...

üstteki yol denendi ve kesin çalışıyo.
hepan arkadaşa katılıyorum bu yol sorunu halleder bence ben denedim bunu

mark3469

New member
tşk

hepan arkadaşa katılıyorum bu yol sorunu halleder bence ben denedim bunu
bu sitede emeği geçen herkese çok tşk ediyorum manuel olarak yapamadım ama burdan bulduğum (öğrendiğim) combofix ile sorun tamamen hallodu ellerinize sağlık basit ama çok önemliydi bnm için herkese kolay gelsin site sahşplerinin ve yardımcı olan arkların elleri dert görmesin sevgiyle kalın

HTML