Kizlarin Erkek Arkadasindan Ayrilacagina Dair Işaretler Nelerdir?

AXU_ALONSO

New member
BİZ ERKEKLERİN MERAK ETTİGİ KONULARDAN BİRİDE BU. BANA CEVAPLARINIZLA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM:BUNUNLŞA İLGİLİ KUÇUK BI KITAPCIK HAZIRLAMAYI DUSUNUYORUM SIMDIDEN TESEKKURLER.:eek:

arfy

____yaNNNNN
PaSaKLI' Alıntı:
teLe cevap vermemek..onu arayip sormamak,gicik oLdugu hareketleri yapmak,soguk davranmak :)
en önmLyLery bunLar .... baskada peQh bişhi QaLmadı sanırım

MiKeRiNoS

New member
pasaklı arkadasım genelleri yazmış ama bi kaç tane de ben yazım. mesela rahat dışarı çıkamıyorum artık demeleri.. mesela annemler çok sıkıştırıyo biraz görüşmesek demeleri.. annem telefonuma bakıp kontrol ediyo bi süre arama demeleri felan güzel yalanlar bunlar..:) hmm bunların en kötüsü de belkıde 'ya ara sıra görüşsek olmaz mı çok yoğunum bu sıralar' demeleri...ya insanın başına gelince ii biliyoo bunları maalesef..

unicorn22

New member
Eger kiz ya bi hafta bi ara verelim bi gozden gecirelim ilişkimizi ayrı ayrı dediyse bi hafta sonunda ayrılır:)))))

patrich

New member
m_ertemur' Alıntı:
artık bir ilişki istemiyorum . ( geçen hafta dedi kendileri)
heheh abi seninki belirti değil direk ayrılık olmuş :) :)
arkadaşlar herşeyi yazmışlar ama bence birde buluştuğunuzda eskisi gibi gözlerinizin içine bakmassa ve yanınızda devamlı telefonla oynamaya başlamıssa vay halinize :)

mchasso

New member
benım gıbı sevıpte askere gıdecek ve sevgısı hala oldugu halde senı 15 ay sonra bekleyecegım dıyen ınsanları bundan sonra sevmeyecegım ınsanın hayatına gırınce kolay ama kalp kırmak coq kolay varmı benden yana olan haksızmıyım..

sebeb bumudur yanı

rampa

New member
olmayacak şeyler istemeleri ve bunu kavga sebebi yapmaları,eskiden hoş görülen şeyleri hoş görmemeye başlamaları,en kötüsüde başkalarına vakit ayırmaya başlamaları..boynuz durumları yani

QapriS

New member
eskisi gibi canayakın konuşmuyosa soğuk dawranıyosa ona eskisi gibi değer wermiyosa buluşmak için aradıında bahaneler buluyosa senin istemediini bildiin şeyleri yapıyosa seni eskisi gibi can kulağıyla dinlemiyosa yanında olduun halde canı sıkılıyosa vs vs böle işte......

alish

вυяαq αℓι&#1
Benim Başıma Bi Defa BöLe Bi OLay GeLmişti ;

KızLa Yeni Çıkıoz Ama Ben Kızı Hiç Arayıp Sormuyom ve Sonunda Kız Dayanamayıp Bana ŞunLarı SöLedi TeLefonda;

Ya Kusura Bakma Ben AiLeden GeLen Bi HastaLıkLa Boğuşuyom. Sana Kıyamadığım İçin SöLeyemedim.. İLeride ÇocukLarımız OLursa OnLarında Aynı HastaLıkLa KarşıLaşmasını İstemem ..

- hönk?

Ya Canım VaLLahi Doğru SöLüyom..

- (Bende Geyiğine) İyi Çocuk Yapmayız Dert DeiL ...dedim :D

Sonra TeLefdonu Yüzüme Kapadı.. Puhahahhaha .. Sonra Ona Mesaj Çekip Beni Artık Aramamasını SöLedim..

KızLar AyrıLmayı Pek BeceremezLer Bence :D

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
MiKeRiNoS1' Alıntı:
pasaklı arkadasım genelleri yazmış ama bi kaç tane de ben yazım. mesela rahat dışarı çıkamıyorum artık demeleri.. mesela annemler çok sıkıştırıyo biraz görüşmesek demeleri.. annem telefonuma bakıp kontrol ediyo bi süre arama demeleri felan güzel yalanlar bunlar..:) hmm bunların en kötüsü de belkıde 'ya ara sıra görüşsek olmaz mı çok yoğunum bu sıralar' demeleri...ya insanın başına gelince ii biliyoo bunları maalesef..
mikerinos1 bu konu da tecrübe kazanmış bile...:) :) hayat tecrübesi arkadaşım bunlar.başına geldiğinden öğrenmişsin...:)

Valla arkadaşlar hepsini sıralamış... Bana diyecek söz kalmamış...Ardaşalar bi dedikodu yaptırmıyorlar yaaa...:) :) :)
Gözler her şeyi ele verir zaten başka bi sebep aramaya gerek yok...

HTML