Kizlar Neden Erkeklerİ Cezbetmeyİ Bu Kadr Çok Severlr?!

vega vhj

New member
Gerçekten kızlar neden erkekleri sürekli kendilerine odaklanmasını isterler anlamıyorum
Hele bazıları sırf erkekler baksın diye bi kaç akrobasi hareket bile yapıyolar :victory

EVET SİZE SORUYORUM NEDEN???

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
walla kızlar hep böle şeleri yaparlar ama erkeklerde yapıyor yalan yoq :):):)

hele erkekler biraz daha fazla yapıyor ben bunu kendimden biliyorum.....

CounTRy

Gülen Manyak
hepsi boş işler... takmayın hiç birini.. :D:D:D

kawwwal

New member
Çünkü İlgilenildiklerini bilmek çok hoşlarına gider.hoşlarına gitmesinin sebebi ise diğer kızları kıskandırmak içindir.kızlar her zaman birbirlerini rakip görürler de ondan.

ozaman arkadaşlar ben kız arkadaşı arıyom aşık olmak için.bana aşık olmak ve diğer kızları kıskandırmak isteyen varsa bana pm atsın aşık olalım.

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
bence vazgeçilmekle alakası yok çünkü kadın erkek farketmez kimse vazgeçilmez değil çünkü...

LİOŋ

New member
Kızlar bakışlarıyla erkeklerin ilgilerini çekerler bakışlarda erkekleri eritir :D hoplayıp zıplayın ilgi çeken kız hiç görmedim :)

uncleesamm

New member
kızlar tatmin olmayı severler...o dikkat çekmek istemeler,yapılan garip hareketler giyim tarzı değişikliği vs...aşık oldun ve çocukla çıkmaya başladın,kalacak mı o muzipliğin,dikkat çekme isteğin??ne diye başından beri rol yapıyosunn.aaa doğru....ALEM OYUNCU OLMUŞ SOKAKLAR SAHNE

radoslav

New member
ben herşeyi geçtim arkadaşlarda size basit bir soru bı yerde gormuştum..

Kadınlar mı daha akıllı yoksa erkekler mi? Cevap vermek çok zor,AMA hiç bacakları güzel diye erkeğin peşinden koşan kadın gördünüz mü?

SickDreTh

Altın Üye
eger pozıtıf bı tepkı alırlarsa erkeklerden bu tur cabalar sonucunda,kendılerını bısı zannedıolar sanırsam...ama bu konuda hata bırazda bız erkeklerde bakmamak lazım:D
ama bı yerden sora olmuo:D

HTML