kiprislilar acil yardim

smtdursun

New member
beyler acil yardiminiza ihtiyacim war oss ilk tercihlerde bisey cikmadi say2 puanim 290 tabi girebilecegim yerle wardida ben sadece muhendislik istiyodum her neyse simdi ikinci tercihi yapacam kibrisi dusundum odtu kkk da nedense her muhendislikte 3 kisilik bos kontenjan olurda hepsinden uc tane olmasi biraz ilginc neyse ikinci tercihe odtu kkk bilg muhendisligi wede dogu akdeniz uni bilg muh yazacam ama bilmiyorum iyi olurmu orada okuyanlar warsa bi bana yol gosterirlermi seneye girsem hedefim buyuk yaparim zatende bi daha dersaneyle ugrasmak istemiyorum acilen orada okuyanlardan yardima ihtiyacim war yada oralardan birini bitiripte acikta kalmayalim orayi bitiripte adam gibi is bulabilirmiyim ornekler warsa cewap yazsin amacim sadece okumak eglenmek icin gitmiyorum zaten peder de para bol deil en kisa zamanda bitirmeyi deneyecem yardimlarinizi bekliyorum lutfen 1 ay surem war o zamana kadar sizin yorumlarinizii dinliyecem

NaughtY

New member
Kardeşim ben kıbrısta okuyorum uluslararası kıbrıs üniversitesinde doğu akdeniz ve odtü kıbrısın en iyi üniversiteleri okumak için geliyorsan sorun yok odtu kısa sürede kuruldu ama tecrübelerinden dolayı kendini hemen geliştirdi doğu akdeniz ise zaten en eski üniversitelerinden birisi kıbrısın tecrübeli bi üniversite sadece okumak için gidiyorsan neden olmasın başarırsın ancak öncellikli türkiye derim tabiki illaki mühendisslik istiyorsan orası ayrı iyi düşün doğru kadar ver oradaki üniversiteler ticarethane gibi çalışıyor bunuda göz önünde bulundur bilgine kolay gelsin ...

smtdursun

New member
hocam sen hangı bolum okuyosun kıprıstaa benım amacım okumak zatende walla okuyup bıtırırsek bosa para gıtmesın ıs bulurmuyuz pederın paraya yazık olmasın bıde odtu kkk nın werdıgı dıplamada kıbrıs falan yazmıyomus dırek odtu dıploması werıyolarmıs ama dıyorumya butun odtu muhendıslıklerınde 3 kısılık bos kontenjanwar nıye acaba hepsnde 3 tane bı garıplık war

haldor

New member
smtdursun' Alıntı:
hocam sen hangı bolum okuyosun kıprıstaa benım amacım okumak zatende walla okuyup bıtırırsek bosa para gıtmesın ıs bulurmuyuz pederın paraya yazık olmasın bıde odtu kkk nın werdıgı dıplamada kıbrıs falan yazmıyomus dırek odtu dıploması werıyolarmıs ama dıyorumya butun odtu muhendıslıklerınde 3 kısılık bos kontenjanwar nıye acaba hepsnde 3 tane bı garıplık war
arkadaşım öncelikle Allah kolaylık versin.. ben odtu kkk bilgisayar müh de okuyorum.. öncelikle şunu söyleyeyim diplomamızda odtu kkk yazacak ama sonuç olarak odtu diplomasının geçerliliğine sahip olacaktır bu birazda mezunların işi.. ama şundan emin ol ki eğitim olarak odtu ankaradan farkı yok.. kalitesi aynı hocalar aynı sınavlar aynı.. eğer hedeflerin büyükse ve yapabileceğine inanıyorsan yaz çünkü gerçekten kasıyor özellikle de hazırlıkta...

HTML