kimse bizi sallamıyor ki....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mekatronik

New member
valla böyle tahmin etmemiştim...tavisye üzerine geldim ama nerdee :D bana pek gelmez böylesi...

sadece ilk geldiğin gün 20-30 kişi oo hoşgeldin güzel forumlar iyi forumlar tatlı forumlar tmmmm o kadar :D dünden beri yarılıyorum şu futbol organizasyonuna kimsenin de gık dediği yok...ne bileyim olur kardeşim ne zaman yapacağımız belli değil kardeşim...tabi sende oynayabilirsin kardeşim...bizim kadrolar sabit izlemek istersen gelebilirsin kardeşim...böyle giderse daha büyük turnuva düzenleriz kardeşim...gibi her hangi bir cevap benim için tatmin edici olurdu...sallandığımı görmüş olurdum...böyle boşa kürek çekiyor gibi hissettim kendimi...

neyse olmayacak galiba.

yaktım seni lostcorpsee :Sopa

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kardeş bunun yeri burası deil be birazdan dikkat et jackal seni sallamasın:Dsonra çok salladınız die kızma:sigara:

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
kafanı takma bunun sallanmamakla alakası yok

böyle turnuva, organizasyon tarzı seylere nette pek yanasılmıyor. Koskoca HH yönetimi anca düzenliyor. sen tek basına bi takım seyler basarmaya calısmıssın.

Cabalaman güzel ama böyle kırılmana gerek yok ;]

mekatronik

New member
yok hocucpocus yanlış anladın :D ben turnuva düzenlemeye falan çalımıyorum :D bana mı düşe daha dün gelmişim...sadece en son yapılan turnuva resimlerine baktım ve keşke bende oynasaydım güzelmiş tekrar nezaman yaparsınız gibi sorular sordummm...hani olursa bizim oynama şansımız ne gibi sorular sordum...
organizasyon falan yapmaya kalkışmadım aman :D :D

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
hmm bende eksik bilgi vermisşim:)haklısın öneriler bölümüdür ama bunun için konu açmana gerek yok HH'de bi organizasyon yapılmadan 1 ay kadar önceden haber verilmeye başlanır hem bu maç yönetim arası bir maçtı :goz: turnuvalar başlıyor hem isterseniz sizde kendi aranızda hhli kişilerle yapabilirsiniz organizasyon bu yönetim içindeki olay sadece herkese bi ön ayak olmak için yapıldı yani belki organizasyonlarınıza gelemeyiz ama yüreklerimiz sizinle(majeste gibi konuştum kahretsin:D)

mekatronik

New member
harikasın sıpaaa :D :D iişte budur yaaaa bak ne güzel cevap...her türlü açıklama var teşekkür ederimmmm...şimdi benim o yazdığım yani açtığım konuyu silin isterseniz...ben öğreneceğimi öğrendim :D

organizasyon için biraz eskimem lazıkm buralarda sonra bak ne organizasyonlar düzenliyorum painball dan su kayağına kadar :D :D şimdi neşem yerine geldi işte

firatay

>>>> ALESTA
Ohh Bee Arkadaşımız Tatmin Olduğuna Göre Derin Bir Soluk Alabiliriz. :)

Arkadaşım Burda Kimseye Özel İlgi Yok Genel Olarak Sen Kendini Gösterip Bu Organizasyonlara Dahil Olabilirsin. Zaten Maçla İlgili Yorumu Sıpa Yapmış....

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Kimmiş senı sallamayan söle kulaklarını çekiyim =P

Hafiften konuyu kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML