Kimbilir Belkide????

petar

New member
BELKİDE KİMBİLİR??

Artık gelecekmisin yoksa gelmicekmisin emin olamıyorum.
Ve büyük ihtimalle , gelmiceksinde zaten..
Tıpkı, aslında hiç gitmediğin gibi yüreğimden.. Ne ile kavgalı neyle barışık olduğumu bilemedim asla.. Beklide hiç bizaman bilemeyeceğim , Neyi sevdiğimi, Nekadar sevdiğimi, Ne istediğimi.. Ve bugüne kadar fazlada bi yol almış sayılmazken aslında.. Çok ama çook yorgun hissediyorum kendimi..
Aradaki mesafeleri boşverip yürüyeceğim yerde, hızla koşmuş insanlar gibi nefes nefeseyim..
Beynim düşünmesi gereken milyonlarca şeyi düşünmüş , Kalbim atacağı milyarlarca atışı yapmış sanki.. Hemde kendilerine tanınan zamandan çok daha önce..
Karmakarışık bi hüzünle beraber , herşeyin kendiliğinden düzeleceği duygusuyla.. Ve aslında düzelecek olanın ne olduğunu bilmeden…
Mutsuz olduğumu söylersem eğer , sıkıldığımı hemde çok sıkıldığımı.. Duyanların güleceğini bile bile.. Mutsuzum demekten korkuyorum, kendime bile..
Beraber yaşadıklarımız bugün nekadarsa okadar kalacak belki sonsuza dek... Belkide sana şimdiye kadar söylediklerimin dışında hiç bişey duymucaksın benden..
Bana söylediklerini hatırlayamıcam belki, belki sesinin tonunu unutacak kulaklarım..
Beraber gittiğimiz yerlerin sayısı hiç bizaman çoğalmayacak sen gelmezsen eğer. Bugün nekadarsa yıllar sonrada aynı olacak.. Hiçbizaman gözlerinde kaybolamayacağım, ellerinin sıcaklığını hissedemicem beklide.. Ve çok istediğim her zaman hayal ettiğim şeyi, sabahları yanında uyanmayı düşlerimden başka hiç göremicem beklide kimbilir..
Gerçekten emin değilim artık gelip gelmeyeceğinden..
Büyük ihtimalle gelmiceksinde zaten..
Tıpkı aslında hiç gitmediğin gibi..

Beğendiyseniz bi teşekkür yenileri için çok iyi teşvik eder..

'StİnG'

Banned
duygu yüklü bir gemi oldum okurken ...
gercekten müthiş :(

Tyler Durden

New member
Bir amca anlatmıştı...

Karım her gece horlardı,bütün evliliğimiz boyunca 30 sene! her gece! Geceleri gürültüsüne uyanırdım,uyandığım zaman onu oracıkta boğmamak için kendimi zor tutardım.Sonra öldü,çekip gitti bi gün ve o odada uykusuz,yorgun yatarken horlamasını bile özlediğimi farkettim
''İnsan nefret ettiğini sandığı şeyleri bile yitirdikten sonra,aslında onları ne kadar da çok sevdiğini anlıyor.''

é@rt

New member
gerçekten de harika bir yazı şu sıralarda yaşadığım duygu yoğunluğunu gerçekten de çok iyi yorumluyor...saYGıLar

HTML