kim daha iyi sallıyo hadi yarışalım:D:durdurun

crazyowl

New member
:durdurun ben daha ii sallarım dienler buraya gelsin atsın bakalımm arka boşş sallayınn

mesela ben soliimm
ben kadınları çözdüm anladım :durdurun

mad=46

forum delisi
bill gates dark abiye gel hackhell'i bana sat demiş dark abi hadi leyn git onca adamın var sende yap bitane demiş sana 1 euor veririm demiş dark abi ne dese beğenirsiniz servetini versen gene vermem HH benim çocuğum ğibi demiş

SickDreTh

Altın Üye
ruyama ak sakallı bı nıne gırdı ve bana tecavuz ettı:D:Dolacak ısmı yaw:D

SickDreTh

Altın Üye
wagnerlove' Alıntı:
BUNDAN DAHA İİ SALLAYINDA GÖRİM :D

avrupa birliğine girdik ama sonra beğenmedik çıktık 5 dkka önce :)
katılmamak elde degıl wagner:Dsaglam sallamısın:)

Fatih Hoca

Banned
geçen yıl benim lamborghini çalınmıştı, bütün emniyet alarma geçti, ee, peder de başbakan olunca, neyse, sonra michael schumacher aradı cepten, duymuş, geçmiş olsun yiğenim ben f1'i bıraktım, ferrari adam arıyor, senin adını verdim direkt dedi, ben de hadi len ordan atma necati dedim, sonra burney amca aradı, harbiden de öyleymiş, neyse, 18 marttaki yarışlarda seni aramızda görmek istiyoz demesin mi, şok oldum tabii, ne yapcam bilmiyom, kararsızım, bi tarafta hackhell, öbür tarafta formula, kafam karmakarışık ya. yarışa az da kaldı, size sorayım dedim :D

S

SiR ReaLiST

Guest
Amerika'nın bize 100 katrilyar borcu var her istediğimizi yapmak zorunda hehehhe bundan ii sallayında görelim ;)

Fatih Hoca

Banned
amerikalıların hepsi müslüman aslında. ve şu anda cihat yapıyolar. hadi bakalım.

bosver

New member
hackhell'in bütün üyeleri sitenin açılış tarihi olan 17 haziran da taksim meydanında toplanacak. üyelere site yöneticileri tarafından dizüstü bilgisayar verilecek. bütün üyeler bu bilgisayarlarla taksim meydanındaki kablosuz internet vericisinden faydalanarak aynı anda siteye girecekler. bunu farkeden reklam ajansları siteye reklem vermek için milyonlarca doları gözden çıkaracak. sitenin reklem geliri kurtlar vadisini bile geçecek. site yöneticileri bu reklam gelirleriyle , daha önce kredi kartına 5 taksitle aldıkları 229,375 dizüstü bilgisayarın parasını ödeyecek. ..........................

HTML