Kilo verebilmek için...

Raxi

New member
Eğer kilo vermek istiyorsanız metabolizmanızın doğru çalışıyor olması gerekir.Özellikle eğer kilo veremiyorsanız bu kesinlikle metabolizma yavaşlığından kaynaklıdır.Bu nedenle özellikle akşam yemeğinden sonra hafif bir yürüyüş yada tempolu hafif bir koşu yaparsanız,kesinlikle 1-2 hafta içinde net sonucu göreceksiniz.Bu arada yemeden kilo veremezsiniz.Günde 500 cal mutlaka alamalısınız.Almazsanız vücut kıtlık sendromuna girer ve yağları tutmaya başlar;yani kilo vereceğiniz yere kilo alırsınız.
Bugünün Hürriyet Gazetesi Kelebek ekindeki Sağlıklı Yaşam bölümünden alıntıdır.

GANDALF383

New member
500 cl bi kere yanlış gnlük kadınlarda alınması gerekn calori 2200 erkeklerde 2400 dür kilo vermek isteyenler günlük 1200 cal almalı kesinlikle erkekler de 1400 akşam yemek den sonra koşun diosun söliim akşam yemekte zaten yeşillik yenmelidir elma olsun portalak olsun salatalı yiyeceklerde olur koşu ya gerek yok evde yapılacak basit hareketlerle verilir hareketleri bi ara detaylı veririm asla zayıflama ilacı gibi doğal olmayan şelerde kullanmayın

byman1980

New member
Ben Bi antrenmanda iyi çalıştığım zaman 4 kg veriyordum ama şimdi 800 gramı bile zor veriyorum neden acaba ?

byman1980

New member
Ben Bi antrenmanda iyi çalıştığım zaman 4 kg veriyordum ama şimdi 800 gramı bile zor veriyorum neden acaba ?

byman1980

New member
ben bu antrenmanı 2 yıldır yapiyorum beslenmem normal bir spor yapmayan insanın beslenmesi gibi...ama şimdi nedense o kadar kilo veremiyorum artık

GANDALF383

New member
valla nedenini bilemiyorum ama aynı tempo diilde sporu birazda ağırlaştırırsan ve günlük 1400 kalori sadece alırsan olur ne yediin öenmli diil 1400 kolriyi aşma yeter

HTML